Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnş olmaz, ben yenilgileri kabul ediyorum ama etmiyorum aynı zamanda. Gözünü açamayan Lufy kendim kaçarım ama size ne olur bilemem dedi gibi algı yapıp, Dof'a yenilmedi diye 1 sene bağırdılar. Şimdi çok bir farkı yok. G4 sonrası klasik kaçmasını bekliyorduk. Brule olmasa ben yenildi diye kabul etmezdim. Şaibesiz işi olmadı ki bu zamana kadar. Mochi altında kalması ise Kata'nın saçmalığı, Lufy karşılaşan her boss zeka geriliği yaşıyor. Hafife almayacağım deyip uygulayanı görmedim. Ama g4 sonrası baya sağlam gözüktü Peros falan dinlemedi kaçtı rahat rahat. Lastik fanı olanlar değişik ya, sürekli bunun arkasını topla topla hayat mı geçer.:D Lufy=şaibe Çöplerle vs atsa kesin ilk seferde alır diyemez fanları, çok güven veriyor.

@Raiden sen ne diyorsun?
Haklısın hacı, çocuk Burgess kafasını alacakken boynunu kaldıramıyordu ama kaçabilir denmişti :bilmem:

Aslında sıkıntı Oda'da Luffy, CC ile kapışınca bile tek yiyor, rahat vermiyor elemana :ehe:

İnş olmaz, ben yenilgileri kabul ediyorum ama etmiyorum aynı zamanda. Gözünü açamayan Lufy kendim kaçarım ama size ne olur bilemem dedi gibi algı yapıp, Dof'a yenilmedi diye 1 sene bağırdılar. Şimdi çok bir farkı yok. G4 sonrası klasik kaçmasını bekliyorduk. Brule olmasa ben yenildi diye kabul etmezdim. Şaibesiz işi olmadı ki bu zamana kadar. Mochi altında kalması ise Kata'nın saçmalığı, Lufy karşılaşan her boss zeka geriliği yaşıyor. Hafife almayacağım deyip uygulayanı görmedim. Ama g4 sonrası baya sağlam gözüktü Peros falan dinlemedi kaçtı rahat rahat. Lastik fanı olanlar değişik ya, sürekli bunun arkasını topla topla hayat mı geçer.:D Lufy=şaibe Çöplerle vs atsa kesin ilk seferde alır diyemez fanları, çok güven veriyor.

@Raiden sen ne diyorsun?
Yani sizin fanlıgınız nedir acaba ??

Amac burda fanlık degilki.Sahneleri degerlendirme.Luffy acık secik kactı,gücü yetmedi vs vs.Bunlar da sonuna kadar haklısınız da sizin tam olarak derdiniz ne onu anlamadım.Oda nın yaptıgı sacmalıklardan dolayı su an bole seleri tartısmak zorunda kalıyoruz.Burda luffye atıp tutan adamların fanı oldugu kişilerin yarısı çöp oldu yarısıda mezarda.Siz neyin fanısınız...Bence tek derdiniz laf atmak yoksa yapıcı bi elestiri pesinde degilsiniz.

Katakuriyi tutan arkadaslar neden olayı dövüs sahneleri olarak degerlendiriyor acaba?
Adam zaten senelerdin yeni dünyada bas aktörlerden biri.Hakisi desen muazzam.Meyva yeneteklerini kullanmada üst sırada.
Adam capulcu dediginiz adam geliyor,ortalıgı karıstırıyor kimseye eywallahı yok.İrade tas gibi.Eksik noktaları cok ama bunlarıda iradesi ve nakamaları ile birlikte asıyor.Çöp dedikleri adama jimbei gibi bi adam emri altına girmeyi kabul ediyorda sizler kabul edemiyorsunuz.
Bundan kastım cok iyi adamlar veya luffynin vs leri cok iyi ,herkezden güçlü,hic kacmadı degil!!Siz olayı objektif degerlendirmiyorsunuz bence.

Genelleme yaparak konustum.O yüzden dediigim herseyi üstüne almak zorunda degilsin.

Kim tek yiyor muş ? Nefessiz kalma süresi diye bir şey var. Bu seride belli bir seviyenin üzerine olan herkes CC'yi olduğu yerde tekler.
Bknz= Kata, Dof, Zoro, Law vesaire vesaire....
Abartma be hacı, Bambina mı bunlar havasız 10 G ortamda yaşasın, uzay boşluğunda uyusun. :) CC eğer korkak bir bilimadamı değil de gerçek bir savaşçı olsaydı, misal Kyros o meyveyi yeseydi KKlığa yürür kimse de tutamazdı. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık