Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu schibukailerin durumu ne ya böyle.

Şu ödülleri görünce dünyanın 3 büyük güç dengesinden birisi olan ekibin ödüllere bakınız

Doflamingo : 340 milyon
Moria : 320 milyon schi oluyor
Kuma : 296 milyonla schi oluyor
Jinbe : 250 milyonla schibukai oluyor
Crocodile : 81 milyonla schibukai oluyor
Hancock : 80 milyonla schibukai oluyor

Tek seferde 80 milyon ödül almasını övmüştü yaşlı kadın amazon lily deki. Tek seferde 80 milyon ödül büyük başarı mı şimdilerde?

Jason'un dediği gibi one piece değil two piece okuyoruz. Yeni bir seri.

Donmuş ödül falan denilecek ama bence gene yetersiz. Bu ödüllü adamlarla mı caydırmayı düşünüyordu hükümet eski dönemde korsanları ?

Ve Teach neden manganın başlarında küçük balıkla ilgilenmiyorum büyük balık arıyorum derken 100 milyon ve fazlası eden adam arıyordu? Bu hala soru işareti benim için.
Kaç yıldır shichi oldukları önemli bence.

Şu ödülleri görünce dünyanın 3 büyük güç dengesinden birisi olan ekibin ödüllere bakınız

Tek seferde 80 milyon ödül almasını övmüştü yaşlı kadın amazon lily deki. Tek seferde 80 milyon ödül büyük başarı mı şimdilerde?

Donmuş ödül falan denilecek ama bence gene yetersiz. Bu ödüllü adamlarla mı caydırmayı düşünüyordu hükümet eski dönemde korsanları ?

Ve Teach neden manganın başlarında küçük balıkla ilgilenmiyorum büyük balık arıyorum derken 100 milyon ve fazlası eden adam arıyordu? Bu hala soru işareti benim için.
Ace de gördüğümüz gibi kendini göstermeye başlayan herkese teklifte bulunuyor hükümet.O yüzden yeterli bence

Kaç yıldır shichi oldukları önemli bence.
Demek istediğim o değil ama. Doflamingo'nun aldığı 340 milyon ödülü şimdi Pekoms alıyor.

Hükümet bu ödüllerle korsanları caydırmak istemesi tuhaf. 80 milyonla schibukai olmak nedir? Tek seferde bile olsa.

Teach 100 milyonluk adam arıyordu manganın başlarında. 100 milyon ney abi açıklar mısın? Büyük balık mı demek oluyor 100 milyon? E.Oda sıvıyor işte.

Bu Teach meyvesiz haliyle Shanks'a yara açmış adam ha bunuda belirtiyim.

Son düzenleme:
Demek istediğim o değil ama. Doflamingo'nun aldığı 340 milyon ödülü şimdi Pekoms alıyor.

Hükümet bu ödüllerle korsanları caydırmak istemesi tuhaf. 80 milyonla schibukai olmak nedir? Tek seferde bile olsa.

Teach 100 milyonluk adam arıyordu manganın başlarında. 100 milyon ney abi açıklar mısın? Büyük balık mı demek oluyor 100 milyon? E.Oda sıvıyor işte.

Bu Teach meyvesiz haliyle Shanks'a yara açmış adam ha bunuda belirtiyim.
Dünya hükümeti ödüllerle caydırmak istemiyor ki. Öyle olsa shichi olmadan önce şişirir ödülleri. Sonuçta ödülü koyan da onlar. Gelecek vaat eden korsanlara erkenden teklif gönderiyorlar ki geri dönüşü olmayan bir şey yapmadan önce hükümet bünyesine katsınlar. Luffy'nin kutsal ejderi tokatlaması,dünya hükümeti bayrağını yakması ya da kidd in sivilleri katletmesi gibi. Bu adamları artık shichi yapamazsın. Dünya hükümetinin imajını zedeler.

Ona bakarsan teach 0 berry ile schibukai oldu ödüllere fazla takılmamak lazım.

Weevil Z'nin kolunu almışsa Mihawk>Amiral derim, çarpılmamda yani. Tabi şuan için Amiral ya da Amiralin bir tık altı Marco seviyesi diyorum. Weevilin Z'nin kolunu aldığı Odanın onayından geçerse Mihawk>Amiral Mihawk=Yonkou derim.
Zaten mangaka shiciler arasındaki güç dengesini kademe kademe ayarlamış bana göre.

Amiral altı=Mingo
Amiral-yonkou arası=Weevil
Yonkou=Mihawk

Sixty years ago, a 14 year old Z enlisted in the Marines, desiring to become a hero. He eventually participated in his first battle four years later, in the G-5 Division[6]. At age 28, Z realized that the Marines are not always heroes. Six years later, Z had mastered Busoshoku Haki. For this reason, he received the epithet "Black Arm".

Z became an admiral at age 38, during Gol D. Roger and Edward Newgate's golden age. By this time, he had become very popular with his subordinates. He got married, and a year later, his son was born.

Z's happiness was ended prematurely when a pirate murdered his wife and son three years later. Z wanted to resign from the Marines, but he was eventually persuaded to stay as an instructor. He trained many cadets, most of whom would ascend the Marines bureaucracy in both power and status.

Twenty-three years after the death of his loved ones, Z's arm was cut off by a pirate who had a Devil Fruit power, and his entire division was massacred with only Ain and Binz surviving. At age 70, Z received his mechanical arm from a government scientist and began hunting down pirates with Devil Fruit powers.

38 yaşında amiral oluyor, 1 yıl sonra oğlu oluyor, 3 yıl sonra karısı ve oğlu öldürülüyor, 23 yıl sonra kolu alınıyor. :(
Hmmm. O zaman işler değişir. Mihawk>Amiral olur.

Zaten mangaka shiciler arasındaki güç dengesini kademe kademe ayarlamış bana göre.

Amiral altı=Mingo
Amiral-yonkou arası=Weevil
Yonkou=Mihawk
Ben Weevilin şimdiki Amirallerin hiç birine zarar veremeyeceğini düşünüyorum ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık