Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elbette. Wb veya Roger yenmiş diyemeyiz. Ama illaki bir taraf yenilmişse bu isim büyük ihtimalle Wb olurdu. Wb benim de büyük fanı olduğum bir karakter ama makul olmak lazım. :/ Roger'ı Wb'ye yedirmez mangaka. Çok net söyleyebilirim bunu.

Tam olarak Raftel'e ulaşmayla söylenmiyor o. En azından Roger zamanı için öyle diyebilirim.

Daha sonra KK demek istisnasız herkesi elden geçirmiş demek değil zaten. Al Luffy şu an Bigmom'ın yanında. Yensinler yenebiliyorlarsa. Yemez işte. Sorun Luffy'nin gücü de değil. Luffy en az Bigmom kadar güçlü olsa bile bu adadan ölüleri çıkabilir anca. Gerekli sayıya sahip değiller ne de olsa. Roger hangi şartlarda adaya gelmiş bilmiyoruz. Lakin benim gördüğüm gelmiş istediğini almış ve gitmiş. Kimse de engelleyememiş. Bu da bir meziyettir. Çılgın olmak lazım bu iş için.
Wbyi de yedirmez işte sorun burada.Roger ile Wb yi aynı masada çizmesi de buna örnek.İstese Wbyi Roger a çizdirir ve derki "Siz daha Rogerın genç halinde iken aldığı bu adamı siz hastalıktan müzdarip halinde bile alamıyorsunuz.Rogerın gücü de bu işte."
Yapmayi seçtiği şey ise bu iki adamı denk göstermek.

Adam Bm ye şeker getirmiş ve karşılıklı yerken Bmyi deģil de kitabeyi dinleyip kaçmış işe :D

Wbyi de yedirmez işte sorun burada.Roger ile Wb yi aynı masada çizmesi de buna örnek.İstese Wbyi Roger a çizdirir ve derki "Siz daha Rogerın genç halinde iken aldığı bu adamı siz hastalıktan müzdarip halinde bile alamıyorsunuz.Rogerın gücü de bu işte."
Yapmayi seçtiği şey ise bu iki adamı denk göstermek.

Adam Bm ye şeker getirmiş ve karşılıklı yerken Bmyi deģil de kitabeyi dinleyip kaçmış işe :D
Benim de düşüncem o yönde zaten. :/ Denk seviyede iki adam işte. Fazla kafa yormaya gerek yok. Yenilen olamamıştır ama illa olacaksa bu Wb olurdu dedim sadece. Lakin benim bildiğim Oda, asla bu iki isimden birisini diğerinin önüne koymaz.

"Ace haki bilse Luffy'den güçlü olurdu"
2010 - 2017
Bayram günü bir duanızı alır kardeşlerim.
Kim dedi onu ben pek hatırlamıyorum.Ace de Teach de haki kullanıyor bunu daha önce söylemiştim.Ace'in akainu karşısında elinin yanmasını buna bağlamıştım.Çünkü uzuv kaybederdi yoksa.

Teach için ise Ace'i çekip vurduğu sahneyi Smoker'a sormuştum bir zamanlar.Ace gelir gelmez meyve iptali falan olmadan direk boynuna geçiriyor çok ani gelişiyor.Bana göre orada hakiyle dokundu logiaya.Tutup meyve iptal etmedi ki zaten edemezdi Ace'in sapladığı mızrakların acısından.

Kim dedi onu ben pek hatırlamıyorum.Ace de Teach de haki kullanıyor bunu daha önce söylemiştim.Ace'in akainu karşısında elinin yanmasını buna bağlamıştım.Çünkü uzuv kaybederdi yoksa.

Teach için ise Ace'i çekip vurduğu sahneyi Smoker'a sormuştum bir zamanlar.Ace gelir gelmez meyve iptali falan olmadan direk boynuna geçiriyor çok ani gelişiyor.Bana göre orada hakiyle dokundu logiaya.Tutup meyve iptal etmedi ki zaten edemezdi Ace'in sapladığı mızrakların acısından.
Sana şu cümleyi bizzat kurduğumu hatırlıyorum lakin eski mesajlar silinmiş. Kaç senedir belli olan bir şeydi de işte, maksat goygoy olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık