Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana şu cümleyi bizzat kurduğumu hatırlıyorum lakin eski mesajlar silinmiş. Kaç senedir belli olan bir şeydi de işte, maksat goygoy olsun.
Olabilir böyle düşünenler vardı bende onlardan biriydim.Teach için hala öyle düşünüyorum Teach hakiyi A'dan Z'ye biliyor hatta bunda iddaalıyım.Fakat işlerin bir yerde tıkandığını görmüş meyveye koşmuş.

Ayrıca Ace akainudan bu şekilde uzuv kaybetmediyse bu beyazsakalın akainu karşısında haki kullanmadığını gösteriyor malum sahnelerde. :) Yani bu adam kafanın yarısı giderken de göğüs delinirken de o bölgeleri hakiyle korumuyordu.Bunu gösteriyor.Nedendir bilinmez.Senaryo dersin hastalık dersin ama kesin olarak öyle bence.

Olabilir böyle düşünenler vardı bende onlardan biriydim.Teach için hala öyle düşünüyorum Teach hakiyi A'dan Z'ye biliyor hatta bunda iddaalıyım.Fakat işlerin bir yerde tıkandığını görmüş meyveye koşmuş.

Ayrıca Ace akainudan bu şekilde uzuv kaybetmediyse bu beyazsakalın akainu karşısında haki kullanmadığını gösteriyor malum sahnelerde. :) Yani bu adam kafanın yarısı giderken de göğüs delinirken de o bölgeleri hakiyle korumuyordu.Bunu gösteriyor.Nedendir bilinmez.Senaryo dersin hastalık dersin ama kesin olarak öyle bence.
Haki kullanırken tıkanıyordu zaten adam, bu belli bir şey değil miydi? Neden sadece H. haki için geçerli olsun ki? Şanks gelip kılıcıyla pastaya bıçağı gömermiş gibi koydu Akainu'ya neticede.

Haki kullanırken tıkanıyordu zaten adam, bu belli bir şey değil miydi? Neden sadece H. haki için geçerli olsun ki? Şanks gelip kılıcıyla pastaya bıçağı gömermiş gibi koydu Akainu'ya neticede.
Evet olabilir.Belki hakiyi çok kısıtlı kullanıyordu beyazsakal savaşta.Sadece gerektiği yerde saldırı amaçlı kullanıyor olabilir.Akainuya vurmak gibi.Tabii bütün saldırıları önden almak adamın dövüş stili olduğu için muallakta bir konuydu uzun zamandır.Fakat şimdi düşününce o yediği 500 mermiyi haki kalkanıyla yemeyeceğini de akla getirmek gerekirdi.Mangaka ayarlamış işini işte çağı kapamak için.

One Piece: Eposide of East Blue seyrederken Sanji bölümünde, Sanji orada da kendini restoran kurtarılsın diye feda etmeye çalışıyor birşey yapmıyor. Adam böyle geldi böyle devam ediyor :)
Birde Sanji ve Luffy'nin idol olarak kendilerine benimsedikleri insanlar onlar için bir parçasını feda ediyorlar.
Bakınız : Shanks Kolunu, Zeff Ayağını. Böyle bir benzerlik aslında Sanji'de potansiyel var olabilir diye insan ümit ediyor fakat son arc'ta alınan hal durum insanı üzüyor :bilmem:

One Piece: Eposide of East Blue seyrederken Sanji bölümünde, Sanji orada da kendini restoran kurtarılsın diye feda etmeye çalışıyor birşey yapmıyor. Adam böyle geldi böyle devam ediyor :)
Birde Sanji ve Luffy'nin idol olarak kendilerine benimsedikleri insanlar onlar için bir parçasını feda ediyorlar.
Bakınız : Shanks Kolunu, Zeff Ayağını. Böyle bir benzerlik aslında Sanji'de potansiyel var olabilir diye insan ümit ediyor fakat son arc'ta alınan hal durum insanı üzüyor :bilmem:
Anlamadığım tam sunny ye vardılar kavga zamanı sanji yine olaydan uzaklaştırıliyor baya üzücü bir durum. Dediğin gibi shanks ve zeff birbirini andırıyor.

Bu schibukailerin durumu ne ya böyle.

Şu ödülleri görünce dünyanın 3 büyük güç dengesinden birisi olan ekibin ödüllere bakınız

Doflamingo : 340 milyon
Moria : 320 milyon schi oluyor
Kuma : 296 milyonla schi oluyor
Jinbe : 250 milyonla schibukai oluyor
Crocodile : 81 milyonla schibukai oluyor
Hancock : 80 milyonla schibukai oluyor

Tek seferde 80 milyon ödül almasını övmüştü yaşlı kadın amazon lily deki. Tek seferde 80 milyon ödül büyük başarı mı şimdilerde?

Jason'un dediği gibi one piece değil two piece okuyoruz. Yeni bir seri.

Donmuş ödül falan denilecek ama bence gene yetersiz. Bu ödüllü adamlarla mı caydırmayı düşünüyordu hükümet eski dönemde korsanları ?

Ve Teach neden manganın başlarında küçük balıkla ilgilenmiyorum büyük balık arıyorum derken 100 milyon ve fazlası eden adam arıyordu? Bu hala soru işareti benim için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık