Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pardon bölüyorum ama zaman atlamasından sonra hiç canavar üçlü ifadesi geçti mi? Hatırlayan var mı? Ben hatırlayamadım.

Hasta çocukları 3 kere terk etmeyi öneren, karşısındaki kadın değilse düşük yaşam muamelesi çeken, homofobik, elindeki esirleri ekseriyetle döven, tayfasının canı tehlikede olsa dahil karşısındaki sırf kadın diye tekme atmayan, kaptanının ağzını burnunu kıran biri olsa olsa yarım adam olur.
:D Sen vurmadın direk öldürdün.

Lucci bence de tüm tayfayı öldürürdü. Çünkü zaten herkesin bir rakibi vardı ve herkes belli bir seviyede yıpranmıştı.
Lucci de yipranmisti yalniz.

@Master of Puppets
Sanji'ye homofobik diyebilir miyiz bilmiyorum. Homofobikler daha cok homoseksuellerin tercihlerini kabul etmeyip onlari asagilamaya calisan insanlar. Sanji sadece kadinlarla birlikte olmak isteyen bir insan gibi geldi bana.

Not: 'iyi birisi, arkadaslarini satmaz vb. anlamlarda kullanilan' 'adam' kelimesi yerine 'insan' veya farkli, cinsiyetci ifade icermeyen bir kelime kullansak daha iyi olur. Forumda kadin olup olmadigini bilmiyorum ama bu tarz cinsiyetci kelimeler hos durmuyor. Sadece bir oneri. Forum kurallarina uyuyorsa ve kullanmak isteyenler varsa yapacak bir sey yok.

Lucci de yipranmisti yalniz.

@Master of Puppets
Sanji'ye homofobik diyebilir miyiz bilmiyorum. Homofobikler daha cok homoseksuellerin tercihlerini kabul etmeyip onlari asagilamaya calisan insanlar. Sanji sadece kadinlarla birlikte olmak isteyen bir insan gibi geldi bana.

Not: 'iyi birisi, arkadaslarini satmaz vb. anlamlarda kullanilan' 'adam' kelimesi yerine 'insan' veya farkli, cinsiyetci ifade icermeyen bir kelime kullansak daha iyi olur. Forumda kadin olup olmadigini bilmiyorum ama bu tarz cinsiyetci kelimeler hos durmuyor. Sadece bir oneri. Forum kurallarina uyuyorsa ve kullanmak isteyenler varsa yapacak bir sey yok.
Vallahi ben sosyal adalet avcısı değilim, yüzyıllık deyimi değiştirmek de planlarımda yok. Moralen üstün bulduğum kadına da "kadın gibi kadın" ifadesini kullanırken hele.Bana bunun kullanmanın uygunsuz olduğu söylediği an benim siteyi bırakmış olacağım andır. Siteyi de toptan Tumblr'a yönlendirirsiniz artık.
Sanji dibine kadar homofobik, üstüne de cinsiyetçi. Bunu inkar eden kördür.

Sanji, nakama olma yönünden de sınıfta kaldı bu arc. Cinsiyetçilik falan onlar zaten geçeli çok oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık