Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H.hakisi var abi. Ve b.hakinin doğuştan beri kullanıldığı bir yerin İmparatoricesi. Bence b.hakisi bile ayrı sağlamdır.
İnsanların biat edişi de ortada. Sengoku'nun vurgusu. H.haki ne derece kullanıyor merak ediyorum ama.

Akainu etkilenir diyosun yani?
Etkilenir tabi. Luffy dışında çıplak görüp de etkilenmicek adam yoktur. O garibim de öyle duyguları yok o yüzden.

K.hakinin doğuştan kullanıldığı yeri gördük. Orda Aisa'nin neler yaptığını siz bilirsiniz. Kız direk kime ne olduğunu söyleyecek k.hakide idi.

Bir de b.hakinin kullanıldığı yer var. Ki nerdeyse Kuja' da ki herkes bunu kullanıyor gibi. Böyle bir yerin Liderini düşünün. Hem de Mangaka kadın olarak ilk onda gösterdi h.hakiyi. Meyvesi bile ayrı bir sey. Direk taş ediyor. Ki o gücü Px' lere bile işliyor bu karakterin. Yani birileri ondan etkilenmese bile Hancock tekmesiyle uzuv felan alabilir un edebilir bir yerlerini.

Ki bir Koramirali yere düşürmek için hiçbir şey kullanmasına bile gerek kalmadı. O adam yere kapaklanıp eline bıçak sokmakta çareyi buldu.

Su an Shanks'in h.hakisi ile bile bayilabilecegi kesin değil bu adamın. Ha bence böyle bir ihtimal var. Öyle bir h.haki seviyesi vardır bence.

Ancak bu kadar damardan girilirdi :)
Ben bu kadının karşısında Zoro'nun, Mihawk'ın falanda gözler galp moduna gireceğini düşünemiyorum işte. Hatta orda Luffy değil Zoro olsa belki Zoro'ya bile aşık olabilirdi :p

Belli olmaz. Kendini deşmeyi düşünmez ise neden etkilenmesin. Sonuçta o da erkek.

Luffy'i bilmiyorum sıkıntı Luffy'de:bilmem:
Luffy bence aseksüel değil ya. Serinin sonlarına doğru başını bağlayacak onun Oda. Akainu'ya da etki etmez. Koramiral Momonga bile iradesini koruyabildi Hancock'un karşısında. Ki Akainu'nun çapı ortada.

İnsanların biat edişi de ortada. Sengoku'nun vurgusu. H.haki ne derece kullanıyor merak ediyorum ama.

Etkilenir tabi. Luffy dışında çıplak görüp de etkilenmicek adam yoktur. O garibim de öyle duyguları yok o yüzden.
Belli olmaz orası, kesin konuşmamak lazım. Etkilenme meselesi değil de iş iradeye kalırsa Luffy gibi etkilenmeyecek isimler olduğunu düşünüyorum ben. Kalkıp Whitebeard'i veya Kaido'yu özetle irade ve gücü yüksek adamları yönlendiremez.

@Shakky

Bu saydığın adamlar kadın arzulamıyor mu? Sex yapmak istemiyorlarsa evet etkilenmezler fakat doğaları gereği istemeleri gerekiyor. Ha Luffy gibi saftırlar orası ayrı ve ya Momonga gibi yönlendirirlerse ayrı da direkt görüp de etkilenmicek adam Luffy dışında yoktur.

K.hakinin doğuştan kullanıldığı yeri gördük. Orda Aisa'nin neler yaptığını siz bilirsiniz. Kız direk kime ne olduğunu söyleyecek k.hakide idi.

Bir de b.hakinin kullanıldığı yer var. Ki nerdeyse Kuja' da ki herkes bunu kullanıyor gibi. Böyle bir yerin Liderini düşünün. Hem de Mangaka kadın olarak ilk onda gösterdi h.hakiyi. Meyvesi bile ayrı bir sey. Direk taş ediyor. Ki o gücü Px' lere bile işliyor bu karakterin. Yani birileri ondan etkilenmese bile Hancock tekmesiyle uzuv felan alabilir un edebilir bir yerlerini.

Ki bir Koramirali yere düşürmek için hiçbir şey kullanmasına bile gerek kalmadı. O adam yere kapaklanıp eline bıçak sokmakta çareyi buldu.

Su an Shanks'in h.hakisi ile bile bayilabilecegi kesin değil bu adamın. Ha bence böyle bir ihtimal var. Öyle bir h.haki seviyesi vardır bence.
Shanks hakisiyle koramiral mi bayıltır diyorsun ?

@Shakky
Büyük isimler Momonga gibi yerlere yatmaz ama Hancock'un mero mero saldırısını yememeleri lazım. Aksi halde taşa dönüşürler sanırsam. Yanlış hatırlamıyorsam Luffy saldırıdan etkilenmediğinde "Biraz olsun Hancock'tan etkilenmiş olması lazımdı." gibisinden bir şey söylenmişti. Yani az da olsa etkilenen birisi o saldırıyı yerse hapı yutar büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık