Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İvankov bence seride gücü en kestirilemeyen karakter olabilir.Magellan ve Akainu ile dövüşüp ölmüyor.Sadi ile dalga geçiyor.Kuma'yı eskiden Vergo misali patakladığı geçiyor.Ancak gel gör ki adam net olarak şu seviyede diyemiyoruz.Gerçi şu ödül avcısı biraz çıtlatıyor ama bilemiyorum.Herhalde Sanji'nin hocası güçl.... diyemedim bunu Sanji olunca.:hhh:
Garip ve sevdiğim bir karakter. :D Çok güçlü olduğu da belli. Ödül avcısını hatırlayamadım. Neydi o mesele?

Cp0Lucci

İvankov , Magellan ve Akaiunu karşısında hayatta kalması çok yüksek ihtimalle hormon meyvesi sayesinde kendini iyileştiriyor. Çok abartmaya gerek yok İvankov'u. Saldırı gücü adına hiçbirşeyini görmedik.

Magellan'a yenildi. Akaiunu karşısında kısa süre durdu kaybetti. Px0 a karşı en baba saldırılarıyla çizik atamadı. Kazandığı tek dövüş Sadi o kadar. Sanji'ninde dövüş olarak eğitmeni değil o ayrıca, yemek tarifi öğretiyor o kadar. Sanji 2 yıl boyunca okamalardan kaçarak kendi kendini geliştiriyor. Nw de pek birşey yapamaz İvankov, Grand Line kamabakkada kraliçeliğine devam etsin.

Ayrıca impel down işkenceleri ile karakterlerin seviyeleri belirleniyor. İvankov Seviye 5'e uygun görülmüş oraya koymuşlar kendisini

Garip ve sevdiğim bir karakter. :D Çok güçlü olduğu da belli. Ödül avcısını hatırlayamadım. Neydi o mesele?
Şu Chinjao dövüşündeki gereksizden bahsetmiştim. :D Yakalayacağım bu büyük isimleri derken ismi geçiyordu.

İvankov , Magellan ve Akaiunu karşısında hayatta kalması çok yüksek ihtimalle hormon meyvesi sayesinde kendini iyileştiriyor. Çok abartmaya gerek yok İvankov'u. Saldırı gücü adına hiçbirşeyini görmedik.

Magellan'a yenildi. Akaiunu karşısında kısa süre durdu kaybetti. Px0 a karşı en baba saldırılarıyla çizik atamadı. Kazandığı tek dövüş Sadi o kadar. Sanji'ninde dövüş olarak eğitmeni değil o ayrıca, yemek tarifi öğretiyor o kadar. Sanji 2 yıl boyunca okamalardan kaçarak kendi kendini geliştiriyor. Nw de pek birşey yapamaz İvankov, Grand Line kamabakkada kraliçeliğine devam etsin.

Ayrıca impel down işkenceleri ile karakterlerin seviyeleri belirleniyor. İvankov Seviye 5'e uygun görülmüş oraya koymuşlar kendisini

Yalnız 5.kata girmesi plan dahilinde olabilir.Adam ara katta kendine krallık kurmuş.Bunun için özellikle 5.kata girecek şekilde ayarlamış olabilir kendini.Ben yakalandığını da sanmıyorum.Sırf gözü kulağı olsun diye ajan olarak sokulmuş gibi.Devrimciler harekete geçtiği zaman ileride belki de ayaklanma çıkaracaktı Luffy önceden gelmese.

Cp0Lucci

Şu Chinjao dövüşündeki gereksizden bahsetmiştim. :D Yakalayacağım bu büyük isimleri derken ismi geçiyordu.

Yalnız 5.kata girmesi plan dahilinde olabilir.Adam ara katta kendine krallık kurmuş.Bunun için özellikle 5.kata girecek şekilde ayarlamış olabilir kendini.Ben yakalandığını da sanmıyorum.Sırf gözü kulağı olsun diye ajan olarak sokulmuş gibi.Devrimciler harekete geçtiği zaman ileride belki de ayaklanma çıkaracaktı Luffy önceden gelmese.
Kendini niye impel down a bilerek kapattırsınki ? Devrim yapmak yerine boş boş takılıyor orada. Algı değişmeli İvankov , Mihawk gibi değil olamazda. Sanji'ye bizzat yemek tarifi öğreteceğini belirtti dövüş öğretmekle hiç alakası yok olayın. Px ye en baba saldırılarıyla çizik atamayan biri gözümde çöptür.

Kendini niye impel down a bilerek kapattırsınki ? Devrim yapmak yerine boş boş takılıyor orada. Algı değişmeli İvankov , Mihawk gibi değil olamazda. Sanji'ye bizzat yemek tarifi öğreteceğini belirtti dövüş öğretmekle hiç alakası yok olayın. Px ye en baba saldırılarıyla çizik atamayan biri gözümde çöptür.
Yanlış hatırlamıyorsam zaten bir gün çıkacaktım gibisinden konuşuyor Luffy yardım isteyince hemen çıkma kararı alıyor.Bence adamın krallığından bile haberdar değillerken devrimciler biraz destek çıksa kaçabilir oradan Luffy gibi ortalığı birbirine katıp.Magellan'ı okamalar oyalar falan bir şekilde hallolur.

Kuma karşısında biraz sinirlendi ama tam güç dövüşmedi gibi geldi bana.Işınlardan falan kendini korudu ve tekme attı işte o da uzaklaştırma amaçlıydı bence.Yoksa bizimkilerin 2 sene öncesi ve sonrası zarar verdiği bedenlere istese zarar veremeyeceğini düşünmüyorum.Birde şöyle düşün.Kuma bu adamın esasında dostu.Niye onu ağır yaralamak istesin.Olan biteni anlamaya kendine getirmeye çalışıyordu ama başaramadı.Sonra anlatıyor zaten Dragon'a Kuma hakkındaki durumu.Konuşurken baktım olmadı boydan boya deştim adamı diyecek hali yok liderine.

İvankov bence en fazla Vergo seviyesi çıkar. Ki bana kalsa Vergo yenerde, 2y önceki karakterler malumunuz upgrade edilip çıkarılıyor karşımıza.

Kuma > Hancock > Jinbei = Ivankov

Jinbei'den tek farkı iyileştirme ve cinsiyet değiştirme gibi absürt yetenekleri olması.

Kuma'yı cehhennemi yaşatması gençken olan bir olaydır bana kalırsa.
Luffy yumrukla Magellan'a diz çöktürürken hatta eline mum eldiven giyince dövüşebilirken Kuma karşısında çaresiz durumdaydı.
Ivankov'un Magellan'a yenildiği ve 5.seviye hapsedildiği düşünülürse Jinbei ayarı yeterli.

Cp0Lucci

Kuma > Hancock > Jinbei = Ivankov

Jinbei'den tek farkı iyileştirme ve cinsiyet değiştirme gibi absürt yetenekleri olması.

Kuma'yı cehhennemi yaşatması gençken olan bir olaydır bana kalırsa.
Luffy yumrukla Magellan'a diz çöktürürken hatta eline mum eldiven giyince dövüşebilirken Kuma karşısında çaresiz durumdaydı.
Ivankov'un Magellan'a yenildiği ve 5.seviye hapsedildiği düşünülürse Jinbei ayarı yeterli.
Hancock > Kuma > Jinbei > İvankov barizdir. Jinbe oradaki aklı olmayan Kuma yı tek vuruşta indirir Opera'ya ve Moria'ya yaptığı gibi

Ben İvankov'un, Moria'yı bile yeneceğini sanmıyorum açıkçası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık