Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Dostum şuan nefes alıp vermem de bir sıkıntı yok sadece burun tıkanıklığı söz konusu. Öksürükte yok sadece arada sırada nadir de olsa özellikle uyurken üşüyerek titremeye maruz kalıyorum. Sen bu hastalığı yaşadığın için daha iyi bilirsin. Biraz daha aydınlatabilir misin?
Benim diğer etkiler için pek öne çıkan bir duırum yoktu. Tabi yorgunluk vardı ama asıl semptom nefes alırken oluşan sol akciğerdeki ağrıydı. Bayağı bıçak keser gibi bir ağrı oluyordu nefes alırken. Ağrının yeri gittikçe yukarı çıktı. Nefes alma simetrik olduğu için artık sonlara doğru kısa ve fazla nefes alıyordum. Başta klimadan falan olan bir şey sandım o yüzden pek önemsemedim, sonra acilde röntgen çekilince çıktı ortaya.

3 Nisan

Test:16160
Vaka: 2786
Vefat Eden : 69 (Toplam 425)
Bugün iyileşen 69 (Toplam 484)

Maalesef Vaka oranı yaklaşık %13'den %17'ye çıkmış. Son günlerde yapılan testlerdeki oran %18 ve %13 arasında değişiyor. Genel ortalama ise %14

Sokağa çıkma yasağındaki yaş aralığı değişebilir. CB açıklama yapacak.

Son düzenleme:
Sağlık bakanının dediğinden anladığım kadarıyla, entübeler yoğun bakımdakilerin içinde.
1251 yoğun bakım hastası olduğunu, bunların 867'sinin solunum cihazına bağlı olduğunu açıkladı.

Sanırım en riskli şehirler için sokağa çıkma yasağı geliyor. Koca bu konudaki soruları ısrarla Erdoğan'ın yapacağı açıklamaya yöneltmeye çalıştı ve bilim kurulunun bu konuda önerileri olduğunu söyledi.

Son düzenleme:
Sağlık bakanının dediğinden anladığım kadarıyla, entübeler yoğun bakımdakilerin içinde.
1251 yoğun bakım hastası olduğunu, bunların 867'sinin solunum cihazına bağlı olduğunu açıkladı.

Sanırım en riskli şehirler için sokağa çıkma yasağı geliyor. Koca bu konudaki soruları ısrarla Erdoğan'ın yapacağı açıklamaya yöneltmeye çalıştı ve bilim kurulunun bu konuda önerileri olduğunu söyledi.
Evet alt yazıda da o şekilde geçti. Toplam 1251 şeklinde.

Önemli açıklamaları her zaman "Reis"yapar ve tartışmalara son noktayı koyar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık