Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Herkese yasak getirmeden temizlenmez bu olay hala direniyorlar.Aslında herkese yasak getirsende zor temizlenir ya en azından ilerlemesi yavaşlar

Herkese yasak getirmeden temizlenmez bu olay hala direniyorlar.Aslında herkese yasak getirsende zor temizlenir ya en azından ilerlemesi yavaşlar
Bizde o bütçe yok. Dolar basacak merkez bankamız da yok, BM'den alabileceğimiz bir para imkanımız da yok. Arabistan gibi petrol kaynağımız da yok.
Oturduğumuz yerden para kazanmamızı sağlayan bir altyapımız da yok.

Sokağa çıkma yasağı gelse hükümete minnettar olurdum şahsen ama yapabilecek imkan bulmuyordum bizde.

Bizde o bütçe yok. Dolar basacak merkez bankamız da yok, BM'den alabileceğimiz bir para imkanımız da yok. Arabistan gibi petrol kaynağımız da yok.
Oturduğumuz yerden para kazanmamızı sağlayan bir altyapımız da yok.

Sokağa çıkma yasağı gelse hükümete minnettar olurdum şahsen ama yapabilecek imkan bulmuyordum bizde.
Yooo para basar :) ama sonra girer. Bu tüm dunyada kesin hukumdur. Sen amerika basiyor diyeceksin ama adamlar karsiliksiz basip duruyorlar zaten hep xd.

Sağlık bakanının dediğinden anladığım kadarıyla, entübeler yoğun bakımdakilerin içinde.
1251 yoğun bakım hastası olduğunu, bunların 867'sinin solunum cihazına bağlı olduğunu açıkladı.

Sanırım en riskli şehirler için sokağa çıkma yasağı geliyor. Koca bu konudaki soruları ısrarla Erdoğan'ın yapacağı açıklamaya yöneltmeye çalıştı ve bilim kurulunun bu konuda önerileri olduğunu söyledi.
2'dir bende diyorum bu sefer sokağa çıkma yasağı gelecek diye yapmadılar. Bakanın konuşmlarından Erdoğan'a sokağa çıkma yasağı önerdiklerini ve Erdoğan'ın açıklama yapacak sürekli demisi ortada uygulanmayan bir öneri olduğunu düşündürüyor. Başka türlü zaten önüne geçmek mümkün değil gibi görünüyor.

Yooo para basar :) ama sonra girer. Bu tüm dunyada kesin hukumdur. Sen amerika basiyor diyeceksin ama adamlar karsiliksiz basip duruyorlar zaten hep xd.
Mesele para basmak değil, dolar basmak. Uluslararası ekonomide bildiğim kadarıyla Tl'nin hiçbir vasfı yok.
Amerika'nın para basmayı artırmasının onun için de ileride sıkıntı yaşatacağını da biliyorum ama Abd'nin bu durumda yaşayacağı sıkıntı, bizimkinin yanında hiç kalır herhalde.

amerikada hemşireler e uygun koruyucular verilmiyor.bu yüzdeni şten ayrılmış hemşirenin yakarışı.
Orada hastaneler devlete bağlı olmadığı için kendi bütçeleri var diye biliyorum. Nasıl çalışanları için koruyucu madde sıkıntısı yaşayabiliyorlar anlamadım. Devlet 2.2 trilyon dolar yatırım yapıyordu hani?
Üstelik devletin baktığı ulusal kurumlar (okullar, okullar) gibi yokken.

valla salgın bu.bir çok yerde ilaçların bittiğini falan söylüyor hemşireler sosyal medyadan.
zaten 260 bin vaka ve 6500 ölüm var.
yakında umarım bu duruma gelmeyiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık