Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Hareketlerde biraz yapaylık var gibi geldi bana, gene de idare eder. Bayağı filler sahne ekleyecekler gibi, dövüşleri falan uzatacaklar. Ara sahne müzikleri biraz farklılaşmış. Openingde spoilerı dayamışlar zaten de sıkıntı olan King'in kanatlarının beyaz renklendirilmesi. Mangada zift gibi anime openinginde beyaz. Skypeialı olup olmadığına dair şüphe başladı millette.

Bölüm baya hoş olmuş. Beklemediğim kadar kısa tuttular önceki bölüm özetini. Bölümün 6.dk da falan başlamasına alışmıştım. Araya serpiştirdikleri mangada olmayan sahneler de şuan için sırıtmıyor. Hatta iyi bile olmuş diyebilirim. Böyle devam etsin bütün Wano'yu haftalık izlerim.

Yanlız opening de luffy kaido'ya g4 ile saldırdığnda sanki hyogoro'dan öğrendiği hakiyi kullanıyor yada bana öyle geldi

Hareketlerde biraz yapaylık var gibi geldi bana, gene de idare eder. Bayağı filler sahne ekleyecekler gibi, dövüşleri falan uzatacaklar. Ara sahne müzikleri biraz farklılaşmış. Openingde spoilerı dayamışlar zaten de sıkıntı olan King'in kanatlarının beyaz renklendirilmesi. Mangada zift gibi anime openinginde beyaz. Skypeialı olup olmadığına dair şüphe başladı millette.
Balık adam
Insan
Skypiean

Bu üçlü bekliyor idim Kaidodan. Bu üçü acaba BM'nin farklı ırk teması uygun nedense

Tengunun kanatları da vardı sanırım :/

Son düzenleme:
Mangada güncel olanların neden openingden şikayetçi olduğunu anlamış değilim, sedece anime izleyenler şikayet etmekte haklı.
Mangayı güncel takip edenler neden rahatsız? Zaten bildiğiniz şeyleri koymuşlar openinge. Bir tek Kaido vs. Luffy olayı değişik olmuş mangadan, zaten bu dövüşün openingde olduğu gibi olma ihtimali yok, filler sahne bana göre.
Önceki openingler de Sanji ve Zoro Jacke ile dövüşüyordu, bu da onun gibi.

Manga'da güncel olanların neden opening'ten şikayetçi olduğnu anlmamış deyilim sedeçe anime izleyen'ler şikayet etmekte haklı
Mangayı günçel takip edenler neden rahatsız zaten bildiğiniz şeyleri koymuşlar openinge bir tek kaido vs luffy olayı değşik olmuş mangada zaten bu dövüş opening'de olduğu gibi olma ihtimali yok filler sahne bana göre.
Önceki opening'ler de sanji ve zoro-jacke'ile dövüşüyor bu da onun gibi.
Aynen aslında opening olayı gereksiz büyüdü. Hep böyle alakalı alakasız sahneler olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık