Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Açıkçası bölümü izleyince şok geçirdim. Dressrosa bölümlerinde burada habire abuk sabuk sahneler paylaşıyorduk. Hele o lawın tahttaki halini unutamıyorum. Ha bir de doffy nin havadaki garip bir duruşu vardı. Neler çektik ya rabbim. Dolayısıyla benim en ufak beklentim yoktu, kaybolmuştu. Geçen bölümün özellikle son anları hoşuma gitti.

Görüntü ve ses yönetmenlerinden ricam lütfen sanjinin şu kıyafetli halinden giydiği ayakkabılar osuruk sesi çıkarmasın. Allah aşkına ilgilenenin şununla

Wano belli ki katlanılabilir seviyede olacak, ama 2 yıl öncesi standardına hiçbir zaman döneceğini sanmıyorum. Geçen haftaki bölüm gibi aralara sanatsal kareler yerleştirirlerse daha bi gideri olur. Çok iyiydi onlar. Demek sorun animasyonda, hareketsiz resimde çok iyilermiş. Tabi sorun şu ki bu adamlar animasyon şirketi :)

kullanılan renk paletleri çok hoş duruyor.
Çok iyi gözüküyor.

Cidden güzel duruyor. Bu şekilde devam ederse Oda'nın bu kadar renkli çizmesi anlam kazanır. 891. bölümdeki müzik ve sesler çok hoştu. Çizgisini korur umarım.

Bu arada Komurasaki'nin seslendirmeni Nana Mizuki olmuş. Kendisi Naruto'dan Hinata'yı, Nanatsu no Taizai'dan Margaret, Magi'den Ren Hakuei ve JoJo's Bizarre Adventure: Phantom Blood serisinden Erina Pendleton'u seslendirmiş.

Cidden güzel duruyor. Bu şekilde devam ederse Oda'nın bu kadar renkli çizmesi anlam kazanır. 891. bölümdeki müzik ve sesler çok hoştu. Çizgisini korur umarım.

Bu arada Komurasaki'nin seslendirmeni Nana Mizuki olmuş. Kendisi Naruto'dan Hinata'yı, Nanatsu no Taizai'dan Margaret, Magi'den Ren Hakuei ve JoJo's Bizarre Adventure: Phantom Blood serisinden Erina Pendleton'u seslendirmiş.
Dediğin gibi Oda'nın bu kadar renkli çizmesi anlam kazanmış oluyor.
Seslendirme haberini görmüştüm. Çok soft bir sesi var o kadının. Kurtizan moddayken biraz daha sert bir ses bekliyordum şahsen. Böyle şirret bir ses de fena olmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık