Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Winner kavramını en çok hak eden karakterlerden birisi. Liderliği ve orta çağ evreninde polyana olmaması sevilmesi için yeterli. Rob, tywin ile olan savaşında, muharebeleri kazandığını ama savaşı kaybettiğini söylemişti. En sonunda da düğünde fişini çekti. Cercei gibi bir karakter bile önünde düğmelerini iliklemek dışında bir şey yapamıyordu. Jofrey gibi bir psikopat dallamaya verdiği ayar vs sevilmesi için çok fazla sebep var ve adamın ağzından boş bir söz de çıkmıyor. Misal bu sahne gerçek kralı gösteriyor.

Burada lafı aslında Cofri sokuyor. :)

Winner kavramını en çok hak eden karakterlerden birisi. Liderliği ve orta çağ evreninde polyana olmaması sevilmesi için yeterli. Rob, tywin ile olan savaşında, muharebeleri kazandığını ama savaşı kaybettiğini söylemişti. En sonunda da düğünde fişini çekti. Cercei gibi bir karakter bile önünde düğmelerini iliklemek dışında bir şey yapamıyordu. Jofrey gibi bir psikopat dallamaya verdiği ayar vs sevilmesi için çok fazla sebep var ve adamın ağzından boş bir söz de çıkmıyor. Misal bu sahne gerçek kralı gösteriyor.

Winnerlık dediğinin altında yatan şey her boku yapabilecek karakterde olması. Sınırların yoksa başarabileceklerinin de pek sınırı kalmıyor. Zeki ve soğukkanlı diye bu tarz tiplere saygı duyamam ben

Bran aralarında en çok harcanan ve neredeyse tüm yatırımı son sezona yapılmış olan bir karakter olduğundan, son sezonunu bu kadar kötü olunca geçmiş sezonlarda da elde tutulur bir yanı da olmadığından internete meme malzemesi olmaktan öteye çıkamadı. Kitap çıkarsa farklı şeyler konuşulabilir.
Aslında sonda kral olması bile ne denli önemli karakter olduğunu gösteriyor. Martin hakkını verecektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık