Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Ya Allah aşkına dostum üçüncü bölümdeki rezilliği nasıl görmezden geldin nasıl beğendin nasıl iyi olduğunu düşündün inan samimiyetimle soruyorum? Asoiaf evreninin gelmiş geçmiş ve belki de gelecek en büyük tehdit unsurunun (ki bu unsur aynı zamanda hikayenin temelinde işlenen konu anasını satayım) baştan aşağı saçmalıklarla dolu bir savaşta paçavra gibi harcanmasını beğendinmi gerçekten?
Ben beğendim. Bölümde tek beğenmediğim şey Dotrak'ların salınmasıydı.

Son sezonu son iki bölüme kadar iyi giden ama oraya varmamışken bile fanların gazabına uğramış dizi
O bölümlere geldiğimizde zaten herkes yargıyı koymuştu o yüzden ne çıksa beğenmeyeceklerdi.
Son 2 bölüme kadar? Direkt son 2 sezon kötü. Hele 6. Sezondaki muhteşem Dorne kadın darbesi. Pat küt al sana darbe.

Son düzenleme:
Ya Allah aşkına dostum üçüncü bölümdeki rezilliği nasıl görmezden geldin nasıl beğendin nasıl iyi olduğunu düşündün inan samimiyetimle soruyorum? Asoiaf evreninin gelmiş geçmiş ve belki de gelecek en büyük tehdit unsurunun (ki bu unsur aynı zamanda hikayenin temelinde işlenen konu anasını satayım) baştan aşağı saçmalıklarla dolu bir savaşta paçavra gibi harcanmasını beğendinmi gerçekten?
Evet hikayenin temel konusuydu ama bir bölümde işlenmesi gerekiyordu.Bir bölümde ölmesi gerekiyordu.Saçma sapan bir andada harcanmadı bölüm içinde aryanın gizlenme yeteneğini gösterip sonrasında çok güzel saklayıp unutturdu.Dorthraklar olayı bi tamamen baştan aşağı sıvamaydı ama kızıl rahibenin rolü,ateş tanrısının dirilttiği kişilerin misyonu vs böyle olması gerekiyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık