Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bitmesi gerektiği gibi bitti.Sadece Dany’nin ölümü olmadı krallığın kalktığı bir sisteme dönüşebilirdi.Verdiği mesajda klişeydi ama onun dışında olması gerekenler oldu.
Ha bide unuttum en irrite edici olay Stark çocuklarının hepsinin amacına ulaşmasıydı.Herşey starkların hakkıymıç gibi davranıldı hoş olmadı
Fanların kafalarındakilerin olmadığı için gömdüğü dizi

Bende 4.sezona kadar izledim ondan sonra dizinin kitabın önünde devam edeceğini duyduğumda bırakmıştım. Hadi bir film olur kısıtlı zamanın vardır belli başlı şeyleri mecburen çıkarıp yada keserek sunarsın anlarım. Ama sen bu kadar karakter ve mekan çeşitliliği olan dizide bile birçok şeyi atlıyorsun. Yanı o zaman bu ise hiç girmeyin. Zaten ilk 4 sezon kitaba bağlı gitmiş diyaloglar bile birebir alınmıştı. 4.sezondan sonra hikayeyi geçtim diyaloglarda bile bariz farklılıklar göze çarpıyordu. Nerede Martın'in her karakter için yazdığı zekici diyaloglar nerede 5 ve diğer sezon dizi için yazılan diyaloglar. Neyse burada en büyük suç Martin'de malesef. Bu adamın kendini Tolkien gibi efsane yapma peşinde olduğunu dusunuyorum artık.

Şu dizinin eşi benzeri var mı arkadaşlar 4. Sezondan sonra da bozmadı yapmayın gözünüzü seveyim . Son sezon çok kötü bitirdiler. Son 2 sezon çok daha güzel olabilirdi sadece onun haricinde 10/10 dizidir. Yorumlarında "kitap" yazmayan herhangibiri böyle düşünür %90.

Jon ve Dany birlikteliğinden sonra benim için realitesini kaybetti. Şu fetöcülerin cersei tarafından havaya uçurulduğu zamana kadar muazzamdı. Sonrasında bozdu. Kitaplara gelince onlarda ilk 3 kitaptan sonra bozdu. Çok genişletti hikayeyi toparlatamadı adam. Narutoda aynı haltı yedi, ne kadar sevsem de wheel of timedada aynı oldu one piecede olmaz umarım.

Serinin son sezonundan ne kadar tiksinmişsem onun bir tık fazlası üçüncü bölümdeki rezilliği tezahüratlar eşliğinde kutlayıp gaza gelen son sezonun sadece son iki bölümde sıçtığını düşünen ve son sezonun senaryosunu okurken yalandan ağlayıp tribe giren Kit Harington'dan tiksiniyorum. Aynı anda Conleth Hill bu ne bokum bir senaryo dercesine etrafına bakarken bunun ağlamasını hala unutamam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık