Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Adamakıllı sezonlar ilk 4 sezon. Bozulma emareleri çok az da olsa 5'te başlamıştı, 6'daki Dorne hikayesiyle 7 ve 8'den bir şey beklenmemesi gerekiyordu zaten. İlk 4 sezonun iyi olmasının sebebi de kitapların feci derecede iyi olmaları. Yani zorlasan da ilk 3 kitaptan kötü dizi çıkaramazsın, hikaye belli karakterler belli her şey belli. 4 ve 5'te genişleyen hikayelerle ne yapacaklarını bilemediler, sonra karakter sayısını maksat bilinmeyen ölüm olsun hem de ne yapacağız bu karakterlerle diye diye öldürerek azalttılar. Dizinin en pozitif yönü yeni fantastik serilere kanalların ışık yakmalarına sebep olması, fantastik severler için bu da en azından bir şeydir.

HBO, GOT’un Naomi Watts’lı yan dizisini iptal etti.
(Adamlar ilk bölümü çekmişlerdi bile neyse aralarında izlerler artık)

Amma velakin

HBO, Targaryen Hanesi’nin geçmişine odaklanacak yan diziye 10 bölümlük onay verildi.
George R.R. Martin ve Ryan Condal’ın yaratıcılığını üstleneceği “House of the Dragon” dizisinin yürütücü ve yönetmenleri arasında Miguel Sapochnik de yer alacak.

Amma velakin

HBO, Targaryen Hanesi’nin geçmişine odaklanacak yan diziye 10 bölümlük onay verildi.
George R.R. Martin ve Ryan Condal’ın yaratıcılığını üstleneceği “House of the Dragon” dizisinin yürütücü ve yönetmenleri arasında Miguel Sapochnik de yer alacak.
Ejderler kendini çöle vuracaksa çekmesinler. Zerre beklentim yok. :mad:

Amma velakin

Dunk ve Egg anlatsalar çok güzel olur, alem şövalye görür. Dunk zaten tarth bakiresinin atasıymış.

Targaryenler Westeros ta 300 yıla yakın bir süre hüküm sürdüler. Anlatılacak çok konu var aslında. Benim en çok görmek istediğim Ejderhaların Dansı olur ama cidden çok büyük paralar harcanması lazım.Onun dışında Blackfyre isyanı, Aegon'un fethi ve Dunk ile Egg'i görmek de güzel olur.

Son düzenleme:
Fetihten başlamayacaksa hiç çekmesinler bence. Kara Dehşet Balerion'un sırtında Fatih Aegon'u görmek istiyoruz, dindar mütevazi hayatıyla Kutsal Baelor'u değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık