Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
7 gene o kadar batırmamıştı lan. Bu duvarın arkasına gidişler, savaş sekansları falan iyidi. Kurtarıyordu götü. 8'i iyi yapsalar 7 hiç sırıtmazdı eminim. Lakin son sezonda hiç bişi iyi değil.
Adamlar ışınlanıyordu her yere, hiçbir hikaye organik değildi. Sen KL'ye gidişi 3 bölüm yapan dizisin; adam karşıki dağlardan duvarın ötesine 3 dakikada varır mı?

Sekizinci sezon yediyi daha da çöp yaptı.

Tyrion başta olmak üzere herkes iron fleet’e dalma, ölürsün dedi dany’e. Yedinci sezonda daha o scorpionlar yoktu ve dany’de 3 ejderha vardı.

Sekizinci sezonda tyrion “iron fleet’in ömrü uzun değil. Pes edin yanacaksınız yoksa” diyor. Dany sinirlendi diye diyor bunu. Lan ne değişti? Şimdi dany’de 1 ejderha var iron fleette de scorpion var. Bu durumda bile garanti kazanıyorsa önceki sezon niye yalvardın dalma diye? Hadi tyrion mal veya savaş istemiyor diyelim öbür yardımcılar niye aynısını söyledi?

Yedinci sezonun varlığının sebebi dany’nin aynı noktada kalmasıydı. Başkente dalsa siviller ölür dendi. Kuzeye gitse cercei daha fazla yer alır dendi. Sekizinci sezonda bunlar da yalan oldu. Yani yedinci sezonun varlığının bi sebebi yok 1-2 bölüm yetermiş o sezona.

Siviller ölür diye saldırmadı. Ama sekizinci sezonda 1 sivil ölmeden şehri aldı. ardından delirince siviller öldü.

Hadi onu geçtim yedinci sezonda saldırsa savaş olmayacakmış bile. Kadın iron fleet’i yaktı ve yedinci sezonun başında iron fleet yoktu. Paralı orduyu yaktı ve yedinci sezonda onlar da yoktu. Scorpion’ları yoketti ve yedinci sezonda onlar da yoktu. Ardından rakip teslim oldu.

Bişey yapmasına gerek yoktu yani. Tüm onları yokettikten sonra ejderhasıyla duvara oturunca şehir teslim oldu. Tüm onlar zaten yokken bi de 3 ejderhayla otursa ne olacaktı?

Kuzeye gidince cercei daha çok toprak alır dendi o zaten saçma. Kadın başkente kapandı çıkması hata olur bu ilk sezonda açıklandı. Onu geçtim dany zaten hiçbir yeri fethetmemişti. Kadın geldi boş kaleye oturdu.
Son sezonda tyrion ve cercei’ye kızma sebebi yalanıydı. Yalan da “sen kuzeydeyken senin tarafına saldırmayacağım” idi. Savaşta yardım istemediler zaten. Ama kadın nereye saldırdı ki? Saldırdıysa da ne önemi var dany direk başkente daldı yani başka yerleri almakla uğraşmadı.

Bu diziye bu kadar uzun yazı yazmak değmez artık aslında. Ama yedinci sezonun mallıklarını da hafife almayın. Koca sezonu resmen çöpe attılar son sezonla. Sezonun var olma sebebi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık