Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Ya final ve anlamsıza gelişen olaylar kötüydü tamam. Ama şu dizi bitti biteli aklımdan çıkmıyor be.
O kadar özlüyorum ki anlatamam.

Hadi bakalım spinoff güzel olur umarım. Stark hanedanının kurucusu Mimar Brandon Stark'tı. Onu göreceğiz muhtemelen dizide.

Akgezenlerin tarihi, güncel zamana kadar yapmış oldukları önemli icraatlar, amaçları, güçleri vs son iki kitapta detaylıca anlatılacaktır diye düşünüyorum. Öyle de olması gerekir. Yapmaması saçmalık olur hatta. Ama şu dizi muhabbeti gerçekse sırf dizi prim yapsın diye kitaplarda bu konuyu işlemezse ya da bu dizinin de bitmesini bekleyip kitapları öyle çıkartırsa Martin, bundan sonra bitmemiş hiçbir eserin ne filmini ne de dizisini yapsınlar anasını satayım.

Evlenip iki çocuk yaparken kehanetin neresiyle kafayı bozmuştu bu?
Rhaegar'ı kastediyorsan adam evlendiği kadından kaç çocuğunun olacağını nereden bilsin ? Elia ilk doğumdan sonra 6 ay ikincisinden sonra 1 yıl hasta yatıyor ve kontrol eden üstad Elia'nın üçüncü çocuğu doğurmasının hem çocuk hem anne açısından tehlikeli olduğunu söylüyor.

Rhaegar'ı kastediyorsan adam evlendiği kadından kaç çocuğunun olacağını nereden bilsin ? Elia ilk doğumdan sonra 6 ay ikincisinden sonra 1 yıl hasta yatıyor ve kontrol eden üstad Elia'nın üçüncü çocuğu doğurmasının hem çocuk hem anne açısından tehlikeli olduğunu söylüyor.
Çocuğu yaptı mı yaptı?
Madem derdi kehanetti, o çocukları niye yaptı?
İsterse bilmeden 10 tane olsun ne fark eder.

Çocuğu yaptı mı yaptı?
Madem derdi kehanetti, o çocukları niye yaptı?
İsterse bilmeden 10 tane olsun ne fark eder.
Ejderhanın 3 başı olmalı. Rhaegar buna inanıyor. Elia'dan 3.çocuk olamayacağı için sevdiği kadın olarak düşündüğümüz Lyanna ile bir ilişkisi oluyor(çift taraflı bir sevgi var mı yok mu hala belli değil).

Ayrıca Rhaegar'ın oğlu hala yaşıyor.

Ejderhanın 3 başı olmalı. Rhaegar buna inanıyor. Elia'dan 3.çocuk olamayacağı için sevdiği kadın olarak düşündüğümüz Lyanna ile bir ilişkisi oluyor(çift taraflı bir sevgi var mı yok mu hala belli değil).

Ayrıca Rhaegar'ın oğlu hala yaşıyor.
He ölmediyse, savaşın ortasında terk edilmesinde problem yok. Anasına tecavüz edilmiş olması ve annesi ve kızkardeşinin öldürülmüş olması önemli değil.
Kitaptaki detayları bilmiyorum, okumadım. Ama okumuş olsam da bir önemi yok çünkü adam iki çocuğu ve karısını ölüme terk etmiş, ejderhanın üç başı dediğin şey zaten mümkün değildi bu şartlar altında.
Hiçbir şey olmasa bile o ejderhanın üçbaşı bir araya gelemezdi zaten. Lyanna'yı Elia'ya kuma diye getirme niyeti olsa zaten kaçmazdı bucak bucak. :artiz:

He ölmediyse, savaşın ortasında terk edilmesinde problem yok. Anasına tecavüz edilmiş olması ve annesi ve kızkardeşinin öldürülmüş olması önemli değil.
Kitaptaki detayları bilmiyorum, okumadım. Ama okumuş olsam da bir önemi yok çünkü adam iki çocuğu ve karısını ölüme terk etmiş, ejderhanın üç başı dediğin şey zaten mümkün değildi bu şartlar altında.
Hiçbir şey olmasa bile o ejderhanın üçbaşı bir araya gelemezdi zaten. Lyanna'yı Elia'ya kuma diye getirme niyeti olsa zaten kaçmazdı bucak bucak. :artiz:
Bunlar biraz sübjektif şeyler. Konuşsak da ikimiz için de pek değişen bir şey olmayacak. Ki daha olayın gerçek halini bilmiyoruz.

Bu arada kitapları okumanı tavsiye ederim. Yeni kitabın da 2020de çıkacağını düşünürsek başlamak için iyi bir vakit olabilir.
İyi forumlar efenim. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık