Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Dizi benim için net kötü dizi statüsüne girdi son bölümle. Önceden orta-iyi arası bi diziydi. Fazla yorumlamaya, kafa yormaya gerek yok. Senaristler yormamış biz mi yoracaz.

Herkes eleştiriyor ne olsaydı yani Dany Jon evlenseydi pembe dizi gibi mutlu son mu olsaydı.Bu dizi hep teorilerin dışında gerçekleşti zaten izlenme sebebide bu.(Christopher Nolan filmleri tarzı) Ayrıca Jon mutlu oldugu yere kuzeye döndü hoşuma gitti adamın halkı yabaniler zaten aşık oldugu kadında yabaniydi.

Sonuç olarak daha iyi olabilirdi ama dedigim gibi herkesin aklına gelen teorilerle bitirmemişler böylede gayet güzel olmuş gelmiş geçmiş şuana kadar en iyi dizidir net.
Allah'tan gelecek var.

Martin yakın tarihi çekmelerini yasaklamış. Görebileceğimiz en uç zaman dilimini gördük.
Onu biliyorum.Zaten kitaplar çıktıktan sonrası için diyorum.10 yıl sonrasından bahsediyorum.Oyuncular sıkılmış.Hbo ile o iki salak senarist de sorun yaşamış zaten.O yüzden salla pati çekip bitirdiler.Hbo ile anlaşıp açık kapı bıraktılar.Daha fazla para için.Şimdi düşünsene nasıl olduğunu bilmiyoruz ama Ejdarha yumurtlamış Daenersy on yıl intikam için beklemiş.Dany başlarında böyle diğer kızıl rahibelerde 5 hatta 10 ejderhaya binmiş Westeros'a geliyorlar.Çoştur seyirciyi herkes olanı unutsun.

Onu biliyorum.Zaten kitaplar çıktıktan sonrası için diyorum.10 yıl sonrasından bahsediyorum.Oyuncular sıkılmış.Hbo ile o iki salak senarist de sorun yaşamış zaten.O yüzden salla pati çekip bitirdiler.Hbo ile anlaşıp açık kapı bıraktılar.Daha fazla para için.Şimdi düşünsene nasıl olduğunu bilmiyoruz ama Ejdarha yumurtlamış Daenersy on yıl intikam için beklemiş.Dany başlarında böyle diğer kızıl rahibelerde 5 hatta 10 ejderhaya binmiş Westeros'a geliyorlar.Çoştur seyirciyi herkes olanı unutsun.
Bir tanesi ortalığın anasını ağlatmaya yeterken 10 tanesi de hayalperestliğin zirvesi herhalde.

3 bölüm önce Arya blue eyes blue eyes diye kafa ütüleyenler hani nerede lan green eyes? Foreshadowing var diyordunuz ya o kadar. Öbür tarafı unutun o hiç yaşanmadı:p.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık