Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Arya’nın olayına laf söyleyenler net diziyi 1. Sezon 1. Bölümden sonra bırakmaları gerekiyordu
Bu evrende 16 15 yaşında ki çocuklar lord olup savaşlara gidiyor evleniyor çocukları oluyo
Lütfen iş olsun diye yorum yapmayın
Ne alaka?? Biz sanki bu şey çok yanlış diye mi yorum atıyoruz. Boş yapmada düzgün oku, sadece rahat
hissedemedim o sahneyi izlerken bu da ne seni ilgilendirir ne de başkasını. Kendi işine bak.

Ne alaka?? Biz sanki bu şey çok yanlış diye mi yorum atıyoruz. Boş yapmada düzgün oku, sadece rahat
hissedemedim o sahneyi izlerken bu da ne seni ilgilendirir ne de başkasını. Kendi işine bak.
Ben senin cidden ne yorum yaptığını okumadım ama eğer rahatsız olmuş isen üstüne alınabilirsin, şayet rahatsız olmuş isen tekrardan yanlış seriyi takip ediyorsun bence ( özellikle kitabında zaten neler oluyo martin zaten böyle bi adam ki aryanın olayında halen neden rahatsız oldun onuda anlamadım(tecavüze uğrasa neyse) 2 tarafında gayet isteyerek yaptığı bir şey ben boş yaptığımı düşünmüyorum

Kitapta her karakterin mükemmel bir ölümü var ve hikayeyi bir yere götürüyor.

Ama dizi kitaptan kopunca ölen karakterlerin hemen hepsi sırf öldürmek için öldürülmüş karakterler. Sadece kadro daralsın denmiş gibi. Stannis savaşta yer almasın, iyi tamam o zaman. Koca komutan Stannis malak gibi kışyarına saldırsın Brienne öldürsün. :artiz:

Rickon Stark hikayeye hiçbir şey katmadan ölsün. :artiz: Zikzak çizerek koş la bari. Grrm bu karakteri hiç gözükmeden ölsün diye mi tasarladı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık