Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Abi şu Euron'un yanında bir de Victrion olacaktı, o zaman gör Demir adalı vahşetini. Bu herifi gördükçe hatırlayıp kahroluyorum. :(

Şu Valyria dilinde dişi ve erkek olmaması dizinin uydurması değil, ilk kiaplarda bahsi geçen bir şey. Aemon sırf bu yüzden Dany olabilir diyor ve umutla ona gidiyor.

Nymeria sahnesinde yine önden tahmini kolaylık vardı. Keşke peşine takılsaydı ya, kuzeye tarzıyla girerdi Aryacığım.

Brandon'ı bu kadar az göstermeleri beni kahrediyor. 50 dakikalık ve her olayın hızlı geliştiği bölümde hadımın sevişmesi yerine biraz Brandon görseydik. :(:(:(
Sorma hacım benim içimdeki sızılardan birisi de o.Demir Kaptan gibi bir karakteri nasıl ve neden işlemezsiniz ki.Demir donanmanın başına gitti Reek ve ablasını getirtti.Saçmalık lan.Euron'a bu iki salak kardeş nasıl kafa tutsun.Kararmış sol eliyle çıkacaktı ki karşımıza Demir Donanma'nın başında.Efsane :D

Bu viktoryan da ejderha borusu varmış herhalde.Ya da Yuron bunu bulmaya mı yollamış ne.

Bir de bu iki kardeş husumetli imiş diyorlar ama hala Yurom emir verebiliyor buna.Viktoryan bunu döve döve öldürecmiş de vaz mı geçmiş ne.Kitabı okuyan bir arkadaşım bahsetti.Dizi de yok diye ağlıyor şu sıralar.

Bu viktoryan da ejderha borusu varmış herhalde.Ya da Yuron bunu bulmaya mı yollamış ne.

Bir de bu iki kardeş husumetli imiş diyorlar ama hala Yurom emir verebiliyor buna.Viktoryan bunu döve döve öldürecmiş de vaz mı geçmiş ne.Kitabı okuyan bir arkadaşım bahsetti.Dizi de yok diye ağlıyor şu sıralar.
EUron Victorian'nın karısıyla yatıor.Victorian öldürcekken Balon araya giriyo.Sürgüne gidio Euron.KRal olunca da Victorian bişey yapmıo.Adam bnm abim kralım yapamam birşey diyo herkese.Bu Euron borunun asıl sahibi.Verio buna git Danny'yi bana getir karım olcak diyo.Buda çıkıo yolda kırmızı rahip olan Mokorro'yu buluo elini iyileştirio bunun yakarak.Boruyu nasıl kullancağını öğretio.Sonra da Danny benim karım olcak öcümü alcam diyo abimden :D
Elini denizde yakarak iyileştirio Mokorro adamın.Bir ara AA Victorian diyenler bile vardı.

Cersei baya teknoloji ile savaşlar kazanacak ha.Jamie az da olsa ayak uydursa ona baya kanlı götürecek işi.Kurt sahnesi güzeldi.Sonuçta artık arya yok hiçkimse var.Kurdun sırtında güzel giriş yapardı ama böyle daha güzel olmuş.Suikastçi dediğin tek takılır.

EUron Victorian'nın karısıyla yatıor.Victorian öldürcekken Balon araya giriyo.Sürgüne gidio Euron.KRal olunca da Victorian bişey yapmıo.Adam bnm abim kralım yapamam birşey diyo herkese.Bu Euron borunun asıl sahibi.Verio buna git Danny'yi bana getir karım olcak diyo.Buda çıkıo yolda kırmızı rahip olan Mokorro'yu buluo elini iyileştirio bunun yakarak.Boruyu nasıl kullancağını öğretio.Sonra da Danny benim karım olcak öcümü alcam diyo abimden :D
Elini denizde yakarak iyileştirio Mokorro adamın.Bir ara AA Victorian diyenler bile vardı.
Tecavüz felan hatırlıyorum sanki bu olayla ilgili.

Viktoryan çok kral adam diyorlar.Kitaplara başlamayı düşünüyorum da şu sıralar pek boş vaktim yok.

Boru eurondaydi,kral şurasında dilsizlerinden birine kullandırdı,dilsiz üfledikten sonra ölmüştü.
euron victarion u dany yi kendisiyle evlenmesi için getirmeye yolladı greyjoy donanmasıyla.
dizide bugünkü bölümle birrlikte ikisini harmanlamışlar gibi geldi bana,savaşta iyi olan ve çift el balta kullanan victariondu

Euron şu bölüm tüm sempati mi kazandı.Gemiye nasıl bir dalıştır o öyle ? Arkasından gelen ''Çok eğlenecüyükk'' gülüşü de efsaneydi:D

Bu Ellaria Sand'ı da sağlam bir savaşçı sanıyordum.Alakası bile yokmuş.Yalnız Obery'in ablasıydı sanırım onun başına gelenler bununda başına gelicek gibi.İyi bir son beklemiyor Elleria'yı.Euron'un hediyeleri de Yara'yla Elleria olucak gibi.

Dedim dedim inanmadınız.Vadedilmiş prens Jon,Prenses'te Dany.Melisandre bu sefer yanılmıyor.Dizinin başından beri tahta oturcam diyen Dany insanlık için kendini feda edicek.Jon'da yardırır alevli kılıcıyla akgezenlere.

Jon-Dany buluşmasından ziyade Jon-Tyrion buluşmasını bekliyorum.O ikili zaten birbirlerine sempati besliyorlar.Daha güzel diyalogları olur.

Jon,Baelish'i amele sümüğü gibi yapıştırdı.Jon'un kardeşlerine bu kadar önem vermesi onu seyircinin gözünde daha da değerli yapıyor.

7. sezon her bölüm çıtayı yükselterek ilerleyecek gibi duruyor.Hadi bakalım böyle devam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık