Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Ben torrentten indirip izliyorum. İsteyen varsa atabilirim. Torrent gece 4-5 gibi düşüyor. Altyazı ise esekheriften, ilk çeviren o. O da sabah 8:30 gibi geliyor.

Abi şu Euron'un yanında bir de Victrion olacaktı, o zaman gör Demir adalı vahşetini. Bu herifi gördükçe hatırlayıp kahroluyorum. :(

Şu Valyria dilinde dişi ve erkek olmaması dizinin uydurması değil, ilk kiaplarda bahsi geçen bir şey. Aemon sırf bu yüzden Dany olabilir diyor ve umutla ona gidiyor.

Nymeria sahnesinde yine önden tahmini kolaylık vardı. Keşke peşine takılsaydı ya, kuzeye tarzıyla girerdi Aryacığım.

Brandon'ı bu kadar az göstermeleri beni kahrediyor. 50 dakikalık ve her olayın hızlı geliştiği bölümde hadımın sevişmesi yerine biraz Brandon görseydik. :(:(:(

Abi şu Euron'un yanında bir de Victrion olacaktı, o zaman gör Demir adalı vahşetini. Bu herifi gördükçe hatırlayıp kahroluyorum. :(

Şu Valyria dilinde dişi ve erkek olmaması dizinin uydurması değil, ilk kiaplarda bahsi geçen bir şey. Aemon sırf bu yüzden Dany olabilir diyor ve umutla ona gidiyor.

Nymeria sahnesinde yine önden tahmini kolaylık vardı. Keşke peşine takılsaydı ya, kuzeye tarzıyla girerdi Aryacığım.

Brandon'ı bu kadar az göstermeleri beni kahrediyor. 50 dakikalık ve her olayın hızlı geliştiği bölümde hadımın sevişmesi yerine biraz Brandon görseydik. :(:(:(
2 bölümdür güzel gidiyo ama 2.bölüm 50 dk yerine 60 65 dk olabilir ya 5 dk brandon'u gösterseler yeter

Üstüne binip gitse ne havalı olurdu. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık