Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Ama JAime bunu tüm hayatı için dedi sanırım.Ölü olanlarda katılıor sanırım işin içine.Dayne,Selmy,Gerold Hightower derim o zamanda.
Yabancı forumlarda biraz gezindim de birçok kişi Dayne>Selmy>Jaime de hemfikir. Ama yaşayanlara bakarsak Clegane'ler ve Selmy kalıyor sanırım.
Yaşayan adam kalmadı kimi diyelim :(
Tormund reisi görmediği için tabi...

Khal Drogo'da çok sağlam elemandı bence.Drogo'nun seride herkese karşı şansı vardır heralde.Adamın bi tek atmasını gördük.Daha neler vardır onda.

Zırhlılara karşı dövüşmeyi pek beceremez.
Tamamen eşit şartlarda yapılan bir dövüşten bahsetmiştim.Birinde zırh varsa diğerinde de var ya da ikisinde de yok gibi.Senin dediğin gibi olcaksa ama yine Jorah ayarı adamları biçer gibi de sağlam Jaime ya da Clegane kardeşleri yenemez muhtemelen.Zırhın önemini Jorahla kansüvarisinin dövüşünde göstermişlerdi.

Tamamen eşit şartlarda yapılan bir dövüşten bahsetmiştim.Birinde zırh varsa diğerinde de var ya da ikisinde de yok gibi.Senin dediğin gibi olcaksa ama yine Jorah ayarı adamları biçer gibi de sağlam Jaime ya da Clegane kardeşleri yenemez muhtemelen.Zırhın önemini Jorahla kansüvarisinin dövüşünde göstermişlerdi.
Zırhla ve zırhlıyla dövüşme tecrübesi hiç yok, tecrübe kazanırsa fiziği muntazam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık