Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bir yerde okumuştum. Kitapta Jaime Ned'e karşı saldırmaya çekiniyormuş. O tarz bir şey okumuştum. Dizide de denk gördük zaten.
Hatırlamıyorum böyle bir şey.
...
Seriyi 2 defa okudum. İlk okumadan sonra 2 numaranın genç Barristan Selmy olduğunu düşünüyordum ancak ikinci kez okuduktan sonra kesin olarak Jaime olduğunu söyleyebilirim. Bende oluşan intibayı söylüyorum sadece. Pekala başkaları farklı fikirde olabilir.

Nerde okudum hatırlamıyorum ama genç Ned Arthur Doyle ile denk gidebiliyormuş.

Yaşlısı zaten Jamie ile denk gidiyor.Eğer kitapta da filmdeki gibi askeri arkadan yaralıyorsa yaşlı haline ben denk derim şahsen.
Dizide Bran Jon'un anasını babasını öğrendiği sahnelere bakın.Artur Dayne vs 5 yaptılar resmen orda :D
Bran kendi dedi bu imkansız babam tek öldürdü ama diye.Çocuk inanamadı Artur'u görünce apışıp kaldı.
Dayne > Jaime > Ned > Jon
Martin kendi anlatmış o kadar bunlar benim çıkarımım değil.Jaime bir yerde Dayne işerken tek eliyle hepinizi alırdı diyodu şu anki kral muhafızlarına siz düşünün.

Bir yerde okumuştum. Kitapta Jaime Ned'e karşı saldırmaya çekiniyormuş. O tarz bir şey okumuştum. Dizide de denk gördük zaten.
Tam tersi bu dediğin.Asıl Ned konu Jaimie olunca hep temkinli davranmıştır.Ned baya iyi kılıçta.Adam eski efsane kral muhafızlarının üçüne karşı savaştı ve hayatta kaldı.Kitapta Dayne'nin yanında 2 muhafız dizide 1 vardır.
George R. R. Martin is on the record calling Ned merely a "competent" swordsman and Jaime Lannister one of the best swordsman in the history of Westeros.
Bu yeterli olur sanırım :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık