Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Gece Kralı ve saz arkadaşları ata bindiğine göre tazı büyüklüğünde örümcekleri göremicez sanırım.Gece Kralını dev bir tarantulanın üstünde görmek vardı.

Bölümü yeni izleyebildim dolu dolu geçen bi bölümdü. Tazı adamım ya :D ilerde bunların üstünden önemli olaylar geçicek gibi.

Nerde gördün de büyük örümcek gece kralı bulupta binsin
2-3 kere bahsedildi onu diyorum.Bi yaşlı kadın Bran'e anlatırken bahsetmişti bir de Çetinocak'ta çocuk wightlar tarafından öldürülen yabani kadın tazı büyüklüğündeki örümcekleri kastederek''Gördüğümüz onca şeyden sonra onlarada inanmıyor musun ?'' tarzı bir şey diyordu.

2-3 kere bahsedildi onu diyorum.Bi yaşlı kadın Bran'e anlatırken bahsetmişti bir de Çetinocak'ta çocuk wightlar tarafından öldürülen yabani kadın tazı büyüklüğündeki örümcekleri kastederek''Gördüğümüz onca şeyden sonra onlarada inanmıyor musun ?'' tarzı bir şey diyordu.
Her şey var oda eksik kalsın kralda cüce olsun !)

Arya s:utan::utan::respect:
Arya olmasa pek tatmin edici bölüm değildi jorahın sahnede efsaneydi zombi gibi koluyla saldırması :alkis::alkis:.

Jon snowun en büyük düşmanı bence serçeparmak adamın amacı sansanın kafasını çelip tahta oturtup jonu öldürtmek
Bence başarısız olcak ama yinede yılanın kafasını küçük iken ezmek makbuldür :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık