Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Ben film izlemem bu şekilde ama izlediğim filmlerden öneri yapacak kişi olabilirim.
Hem seyircinin seveceği hem de iyi olan filmlerden özellikle doksanlar civarı ve daha ilerisinden bu şekilde izlemeniz için önerebilirim.

İzlemediğin şeyin hitap edeceğini bilip nasıl öneri yapabilirsin.Ha ben incelemeyle kendim için az çok iyisinden anlar tahmin ederim ama konu için herkese hitap edip edemeyeceğini izlemeden anlayamam.
Ona boşa önerme, sanatsal filmden anlamıyor. Vurdu kırdı olsun yeter.

Ben de izlerim, izlemediğim film olursa. Bilinmeyen film mi izleyeceğiz, nasıl olacak ilk 250 yi izlemişsinizdir. Nasıl olacak? Gizliden takip edecektim yazdım.

Ona boşa önerme, sanatsal filmden anlamıyor. Vurdu kırdı olsun yeter.

Ben de izlerim, izlemediğim film olursa. Bilinmeyen film mi izleyeceğiz, nasıl olacak ilk 250 yi izlemişsinizdir. Nasıl olacak? Gizliden takip edecektim yazdım.
Sanatsal diye düşündüklerinden önermeyecektim zaten seyirciyi de çekmiş daha kolay izlenebilen ama dönemin de önemli filmlerinden olanlardan yazacaktım.Yani kısacası her açıdan her kesimi memnun etmeye yakın olanlar.

Sanatsal diye düşündüklerinden önermeyecektim zaten seyirciyi de çekmiş daha kolay izlenebilen ama dönemin de önemli filmlerinden olanlardan yazacaktım.Yani kısacası her açıdan her kesimi memnun etmeye yakın olanlar.
Troysi için normal film bile sanatsal ona ithafen yazdım. Ortalama üstü akıcı film söyledim durağan dedi. Onu memnun edemezsin. :D

Sanatsal film önereceğim diye çok kasmaya gerek yok bence.
İsteyen istediğini önerir biz de izleriz, beğeniriz veya beğenmeyiz.

Ben genelde One Piece'e ilham kaynağı olan filmler (Pulp Fiction, Baron Munchausen'in Maceraları vs.) önereceğim.

Roman konusunda da aynını (Jules Verne, Herman Melville vs.) yapacaktım ama konu akamete uğradı.

Size Yusuf Üçlemesini(Yumurta, Süt, Bal) önereyim de görün gününüzü. :D
Sanatsal film önereceğim diye çok kasmaya gerek yok bence.
İsteyen istediğini önerir biz de izleriz, beğeniriz veya beğenmeyiz.

Ben genelde One Piece'e ilham kaynağı olan filmler (Pulp Fiction, Baron Munchausen'in Maceraları vs.) önereceğim.

Roman konusunda da aynını (Jules Verne, Herman Melville vs.) yapacaktım ama konu akamete uğradı.
Pulp Fiction One Piece'sin esin kaynağı mıymış? Öyle ise neresinden, bir bağ kuramadım?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık