Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Size Yusuf Üçlemesini(Yumurta, Süt, Bal) önereyim de görün gününüzü. :D

Pulp Fiction One Piece'sin esin kaynağı mıymış? Öyle ise neresinden, bir bağ kuramadım?
Oda'nın Tarantino hayranı olduğu röportajından biliniyor.

Filmdeki karakterlere bir göz gezdirirsen Robin'in, Crocodile'ın ve King'in bir prototipini görebilirsin. Tabi bunlar %100 teyit edilmiş karakterler değil.

Bu arada Semih Kaplanoğlu'nu severim.

Oda'nın Tarantino hayranı olduğu röportajından biliniyor.

Filmdeki karakterlere bir göz gezdirirsen Robin'in, Crocodile'ın ve King'in bir prototipini görebilirsin. Tabi bunlar %100 teyit edilmiş karakterler değil.

Hiç o gözle bakmamıştım, Croco'ya da pek ikna olmadım. Bir bölümde oynaması lazım. :D
Eyvallah sağolasın.

@Mercury
Filmi şimdiden yaz da indirelim
Aklımda bir iki film var ama kesin karar vermedim. Normalde yarın yazacaktım da bu durumda bugün yazarım artık.

Beni aladabilirsin, almayadabilirsin. Film aradığımda bakarım konuya.
Düzenli olarak katılmayacağını kendin itiraf ediyorsun yani :ehe: Film aradığında konuya bakmak beleş zaten ama düzenli takip edeceksen ekleyeyim :D

Ben film izlemem bu şekilde ama izlediğim filmlerden öneri yapacak kişi olabilirim.
Hem seyircinin seveceği hem de iyi olan filmlerden özellikle doksanlar civarı ve daha ilerisinden bu şekilde izlemeniz için önerebilirim.
Bu konuda seninle direkt konuşmadık, ama forumda okuduğum kadarıyla bu işte iyi olduğunu biliyorum. Bence direkt katılabilirsin. Izlediğin film olursa tekrar bakmadan yorum yaparsın, sırası gelince de bir şey önermiş olursun :D

Ona boşa önerme, sanatsal filmden anlamıyor. Vurdu kırdı olsun yeter.

Ben de izlerim, izlemediğim film olursa. Bilinmeyen film mi izleyeceğiz, nasıl olacak ilk 250 yi izlemişsinizdir. Nasıl olacak? Gizliden takip edecektim yazdım.
Kuralları yazacağım bugün. Kurallardan biri çok bilinen filmleri seçmeyin olacak. (Forest Gump, Pulp Fiction, Türkçe olarak Hababam sınıfı vs.) Eger biri bunlardan birini seçerse o kişiden önerisini değiştirmesini talep ederiz olur biter.

2. Sıraya beni yazın o zaman.
Dalgasına mı yazdın, yoksa listeye ekleyeyim mi anlamadım :ehe:

Yalnız film seçmek epey zormuş yav, bir film seçiyorum, fazla felsefik oluyor, bunu sevmeyenler çıkar diyorum. Anime filmi seçiyorum. Burası anime forumu, kesin izlemişlerdir diyorum. İran sinemasından seçiyorum, o da olmaz gibi geliyor. İskoç yapımı bir şey seçiyorum, bunu da herkes izlemiştir diye düşünüyorum. Bir garip yani :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık