Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)

En güçlü 3 büyücü sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    66
Dumbledore serinin temel taşı ama asıl sevmemin nedeni elinde her şeye sahip olma imkanı varken bundan vazgeçebilmesi. Gençlik yıllarında Grindelwald ile ortaktılar hatta onun gibi düşünüyordu ikisi dünyayı yöneteceklerdi ama dumbledore fikrini değiştirip grindelwald'ın karşısında duruyor yoksa Voldemort'a gerek kalmadan herşeyin sonunu getirebilirdi. Herhalde herkes Harry ve Hermione birlikteliğini beklemiştir bi dönem ama o zaman Ron napcaktı Targeryenler gibi Wasley hanedanlığının saf turuncu kalması için enseste mi bulaşacaktı :oleyo2: Olması gerektiği gibi oldu bence ya Harry zaten Wesley'lerin evladı gibiydi damatları olup resmen aileye katıldı Hermione de yenge olarak aileye katıldı burada tutkal Wesley soyadı üçlüyü bi aile yaptı :D
Harmony'yi Emma oynadığı için böyle oldu.

Homofobi almis basini gidiyor. Ne kadar ayip...

Konuya gelince, Dumbledore kesinlike 1 numara, kitaplarda Grindelwald icin ikili arasinda kendisinin "bir parca daha yetenekli" oldugundan bahsediyor. Hos bunu Harry oldukten sonra soyluyor, gercek de olabilir, Harry'nin kafasinin icinde de. Bu yine de bence Grindelwald'i 2. yapmaya yeterli. 3. de Voldemort. Surekli bir ergene yenildi ama bu onun hep dahice plan yapip onlarin sonunda, kendini kaybedip akilsizca hareket etmesinden kaynaklandi tabii bir de "hand of god" var, Harry kaybetmeyecekti.

4.'ye ben simdi oy verdim acikcasi kimsenin oy vermemesine de sasirdim. Yeni varlik turu olarak Obscuru'lar cok guclu oldugu kac defa vurgulandi, egitimsiz haliyle dagin yarisini havaya ucuran Credance bence, buyu gucu olarak, kesinlike 4.'luge rahat cikiyor.

Sayilan diger isimlere bakinca yetenekli ve guclu olduklarini goruyoruz ama hicbiri bu ilk 4'lunun yapabilcegi seyleri yapacak kadar buyu gucu yok. Belki Aberforth ama onun hakkinda da karar vermek icin yeterli data yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık