Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)

En güçlü 3 büyücü sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    66
James çapsızı en güçlü olamaz ve teklif edilemez, Harry de özel falan değil. Snape ağır ezer bunları. Sonra da Kingsley ve Mody arasında kaldım, ilk iki belli, Voldemort 3 olur.

Rowling'in sıralamasını görmedim ama ankete James Potter'ı da eklerim isterseniz eklemeye kalksak çapulcuların hepsini koymamız lazım aslında liste çok uzamasın diye eklemedim :)
Voldemort'un fırsat tanırsa kaçabileceğini bildiği James'e odaya ışınlandığı gibi saldırıyor. James de bırak pelerini asa bile yok o sıra. Mesela Lily'i zayıf görüp oyalanıyor. Diğer çapulculara hiç gerek yok inan. :D James'den daha fazla sevdiğim Minerva, Bellatrix gibi isimler varken olmaması ayıp olur diye düşündüm. :D
Keşke listeyi en güçlü 4-5-6 şeklinde yapsaydın. Direk; James - Aber - Moody derdim. :)

James çapsızı en güçlü olamaz ve teklif edilemez, Harry de özel falan değil. Snape ağır ezer bunları. Sonra da Kingsley ve Mody arasında kaldım, ilk iki belli, Voldemort 3 olur.
James Potter da iyi bir büyücü olarak biliniyor hazırlıksız yakalanmasalar belki Voldi o kadar kolay indiremezdi :D

Voldemort'un fırsat tanırsa kaçabileceğini bildiği James'e odaya ışınlandığı gibi saldırıyor. James de bırak pelerini asa bile yok o sıra. Mesela Lily'i zayıf görüp oyalanıyor. Diğer çapulculara hiç gerek yok inan. :D James'den daha fazla sevdiğim Minerva, Bellatrix gibi isimler varken olmaması ayıp olur diye düşündüm. :D
Keşke listeyi en güçlü 4-5-6 şeklinde yapsaydın. Direk; James - Aber - Moody derdim. :)
Anket konuyu saptırdı ya en güçlü büyücü kime döndü olay ben filmle ilgili tartışılır diye umuyordum :D

James Potter da iyi bir büyücü olarak biliniyor hazırlıksız yakalanmasalar belki Voldi o kadar kolay indiremezdi :D

Anket konuyu saptırdı ya en güçlü büyücü kime döndü olay ben filmle ilgili tartışılır diye umuyordum :D
Snape onu ezer yahu, James ezik ezik. Ne Kingsley ne Mody seviyesinde biri oğlu da özel değil zaten. :D

Sen Tog yerinde niye yoksun?

Tolkien'in hikayesi daha çok ordular üzerinden ilerliyordu ve orada en güçlü net belli zaten anket açmaya bile gerek yok Rowling'de ise düello baya önemli olay 1 vs 1 çok oluyor güç kıyaslaması yapmak daha olası :D Ama Snape adamdır hatta dibidir o sahne gözümde canlandı şimdi bak :respect:

Aslında Credence de az değil gibi hatta yanına aldığı manitanın kan lanetiyle yılana dönmesi aklıma ne getirdi biliyor musun bu Voldi bu ikilinin soyundan geliyor olmasın çatal ağız olması falan bunların çocuğu çıksa ne bağlanmış olur hikaye :oleyo2: Voldinin ataları belli gerçi ama böyle bi karışım yapsalar hoşuma giderdi Credence Dumbledore çıkarsa gerçekten bide yeme de yanında yat Voldi akraba olur Dumbledore'a :fool:
Bence Newt çok daha güçlü bunlardan. Önemsiz görünen canavarlar çok etkili olabilir. Filmdeki o köstebek gibi yaratık belki kimsenin yapamayacağı bir şeyi yaptı.

Snape onu ezer yahu, James ezik ezik. Ne Kingsley ne Mody seviyesinde biri oğlu da özel değil zaten. :D

Sen Tog yerinde niye yoksun?
Bir kerede bi seride ana karaktere düşman olma be kardeşim :D
Tog'da yok muyum 3.ye okuyorum seriyi 250. :cool: bölümdeyim ingilizcem o kadar iyi değil o yüden güncel takip etmiyorum spo yemiyim diye de çok uğramıyorum başlığa :)

En güçlü 3 nette 4 ü bilemedim Minervada olabilir Aleister Moody'de Snape'de
Onu netleştirmek mümkün değil zaten ama genel kanıyı merak ettiğimden açtım anketi içinden geleni seç :D

Bizim ehtiyar full çekiyor. :)
Dede çok sağlam ya ben Voldi'nin de full çekmesini beklerdim :D

Bence Newt çok daha güçlü bunlardan. Önemsiz görünen canavarlar çok etkili olabilir. Filmdeki o köstebek gibi yaratık belki kimsenin yapamayacağı bir şeyi yaptı.
Doğru diyorsun Newt'u da ekleyeyim ankete :D

Adult Harry Potter hepsini döver.
Yürü be sadık fandaş:at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık