Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
Luffy ve bunun arasında bir atışma var ve kral hakisine de sahip büyük ihtimal luffyden azcık güçsüzdür

Kid, Luffy'ye yakın güçte çıkarsa şu 2 yılın hiçbir anlamı kalmaz gözümde. Boşuna eğitim almışlar. Doflamingo' yu alamayacak bir seviyede bekliyorum.

Bir farkı olmalı diye düşünüyorum. Rayleighten özel ders almanın bayağı bir farkı olmalı bence. Buna artı olarak bir de dof ve kata sonrası Luffy bu.
Ray ile sadece 6 ay eğitim gördü. Onda da özellikle sadece temelleri öğrendiğini belirtti. Yani şu an Hakisinin bu kadar gelişmesindeki en büyük pay yine kendisinde.

Kid ise Tatlı Komutanlardan en azından biri ile dövüşüp yaralamış ve 2 farklı İmparator ile savaşmış birisi. Aşırı gereksiz küçümsüyorsun.

Ray ile sadece 6 ay eğitim gördü. Onda da özellikle sadece temelleri öğrendiğini belirtti. Yani şu an Hakisinin bu kadar gelişmesindeki en büyük pay yine kendisinde.

Kid ise Tatlı Komutanlardan en azından biri ile dövüşüp yaralamış ve 2 farklı İmparator ile savaşmış birisi. Aşırı gereksiz küçümsüyorsun.
Ya ben çok da küçümsediğimi düşünmüyorum, hadi tamam 2 yılı geçtim, 2 farklı imparatorun tayfasıyla savaşa girmiş ve kaçıp kurtulabilmiş olması ile Katakuriyle saatlerce savaşıp, ölüp dirilip, yenmiş olmak çok farklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık