Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
Güç seviyesinden öte karakteri önemli. Şu ana kadar hem kendisi olsun hem de tayfası olsun pişman etmedi. Yeni bölümde spoiler doğruysa daha memnun olacağım.

Ittifakta Luffy'den sonraki en güçlü adam ama luffy şu anda Sağ kol üstü ise Kid en fazla Queen seviyesidir. Maalesef daha fazla çıkması mantik dışı olur. Daha bir arc önce sen git Kraker'e yenil şimdi sağ kol al pek ihtimal vermiyorum.

Ya ben çok da küçümsediğimi düşünmüyorum, hadi tamam 2 yılı geçtim, 2 farklı imparatorun tayfasıyla savaşa girmiş ve kaçıp kurtulabilmiş olması ile Katakuriyle saatlerce savaşıp, ölüp dirilip, yenmiş olmak çok farklı.
Kid ilk gözüktüğü andan Kaido ile dövüştüğü ana kadar hep Luffy ayarında gösterildi, kelle ödülü olarak da keza aynı şekilde sivillere zarar verdiğinden biraz daha yukarıdaydı. Ayrıca tayfasında da Killer gibi En Kötü Nesil'den sayılmış bir adamı da var. Kid ve Luffy birbirine çok benzeyen iki karakter, Luffy iki sene boyunca eğitimdeydi ama diğer Nesil üyeleri boş durmadı hepsi gelişti. Kid Luffy kadar şanslı değildi ve Luffy daha sahalara yeni dönmüşken ihanete uğrayıp esir düştü, böyle olunca da Luffy'nin gerisinde kalmış gibi gözüküyor ama Oda'nın bu iki karakteri aynı kumaştan yaptıysa Kid'i öyle Luffy'nin çöp ettiği karakterlerin gerisine koymaz. Bu herife boşuna Fatih'in Hakisi vermedi.

Ittifakta Luffy'den sonraki en güçlü adam ama luffy şu anda Sağ kol üstü ise Kid en fazla Queen seviyesidir. Maalesef daha fazla çıkması mantik dışı olur. Daha bir arc önce sen git Kraker'e yenil şimdi sağ kol al pek ihtimal vermiyorum.
Kid Cracker'a ne zaman yenilmiş? Urogue ile karıştırıyor olmayasın?

Bir farkı olmalı diye düşünüyorum. Rayleighten özel ders almanın bayağı bir farkı olmalı bence. Buna artı olarak bir de dof ve kata sonrası Luffy bu.
Köyünden çıkan Luffy 6 ayda Marineford'a katılacak seviyeye çıktı. One Piece'de en büyük gelişim ciddi savaşlarla gerçekleşiyor eğitim ileriye dönük alt yapı çalışması gibi bir şey.

Arc başı Nami ile anca Cracker al, arc sonu Katakuri al. Bu anormal gelmiyor da o mu yani.

Dofa paspas olan Lawa Kaido diyenler varken Kide anormal bakılması :T

2 yıllık eğitim güzel de bu adam da yatmadı.Eğitim olayina şöyle bakmak bence daha sağlıklı: Tayfadan ölüm olmadı ve Luffy'nin eli kolu sağlam eğitim sayesinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık