Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
@Notanymore Ne yazdın la o_O @Alpamis ile @RedTeroR bir olmuşlar :eek: bunun formülünü ver bana:mincika: İstiyorum tarihte bir ilki başaracak yorum attın sanırım.:hhh::hhh:
:cool:

Öncelikle adamın kafası gidik ama neler başardı demişsin sonra Luffy'nin ballardan gelen güçlenme serüvenine gönderme yapmışsın. Senin yorumun bir sayfa öncesinden atılmış xD

Adamın kafası gidik halde kazandığı başarının sebebi bal sayılır çünkü üçüncü şahıs var. Böyle bir olayı görmezden gelip sonra baldan Luffy'i vurman olmamış diyorum.
Konuyu hiç anlamayıp, sırf Zoro ile kıyıdan köşeden alakalı diye direk karşı savunmaya geçmek.
Alemsin. :hhh:

Kidd'in ne kadar güçlü olduğunu dile getirmeye çalışıyordum. Önce Luffy ile kıyasladım ve Luffy'nin başrol olmasından mütevellit bala batıp çıkmış olmadına değindim. İkisi arasındaki farkı netleştirmek için.

Ardından Kidd'in sağkolunun ne kadar güçlü olduğunu da göstererek bu fikrimi destekleyen bir argüman sundum. Sen şimdi niye savunmaya geçtin?

Bence 10 Milyarlık meyve yemek daha büyük bir bal.
Tabi koca evren Luffy'nin etrafında döndüğünden Luffy ile alakalı olmayan her olumlu şey, çok büyük bal oluyor.
Ama düzelteyim, o ödül 5 milyon.
Ve muhtemelen sadece ölümsüzlük yeteneğinden geliyor.
Yani bence o kadar da büyütülecek şey değil. Adamın hayatındaki bütüb talihsizliklerden sonra bir parça şans da çok görülmese gerek. :artiz:

Sorun özeleştiri yok. Ben de onu gün yüzüne çıkartmaya çalışıyorum. :(
Emre öz eleştiri yok diyene bakar mısın :oleyo2:

Sen ne zaman kendini eleştirdin :artiz:

Luffy'nin bu hapishaneye düşme macerası, Ezel kıvamındaydı Yigen.

@Notanymore Kid'in sağ kolunun ne kadar güçlü olduğunu yani başarısını dile getirirken, aslında kazandığı başarıdaki balı göz ardı etmişsin diyorum hala inat yapıyorsun xD

Killer'i balına başardığı vuruşla övüyorsun sonra Luffy'i sahip olduğu balıyla dövüyorsun işte. Olan şey bu.

@Notanymore Kid'in sağ kolunun ne kadar güçlü olduğunu yani başarısını dile getirirken, aslında kazandığı başarıdaki balı göz ardı etmişsin diyorum hala inat yapıyorsun xD

Killer'i balına başardığı vuruşla övüyorsun sonra Luffy'i sahip olduğu balıyla dövüyorsun işte. Olan şey bu.
Bende pek görmedim. :D Özeleştiri konusunda tutkulu fanlar olarak hiçbirimiz sütten çıkmış ak kaşık değiliz tabii fanatikliğe kaydığı için.Tutkulu fan konusundaki herkes öyledir bence.

E Gyukimaru'nun bir anlık Zoro'nun dikkat dağıtmasına bal diyeceksek, o dövüşte Zoro'nun ballarını da konuşmamız gerekir ve sen zararlı çıkarsın.
Neden zararlı çıkma diye inat edeyim ki?

Kid Zoro'nun bir kılıcını zorla alıp Napolyon yapar mı acaba? Sonra gelsin Zoro vs Sandai Kitetsu. :rolleyes:
Alamaz. Fujinin yer çekimi herşeyi çekip itip baskılıyor. O bile kılıcı baskılayamadı. Fizik gücü ile Zoro nokta atışı slash attı. Kaldı ki kid sadece kılıca etki edebiliyor. Fuji tüm bedene etki ediyor. Kidin manyetizması mutlak değil. Öyle olsa pxi de havaya kaldırır fırlatırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık