Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    119
Dof’un uyanış kullanmayan halini biraz zorlar. Cracker’i de belki zırhından çıkarır. Kata mızrak çekmeye gerek duyabilir ama uyanış kullanmaz (çay saati gelirse kullanır).

Kendisi süpernovalr arasında büyük üçlüde ve h. haki kullanıyor.Niye bir olayı olmasın asıl?
Olay derken mesele şu. +900 bölüm bir önemi olmamış adam bu saatten sonra Zoro kadar önemli olamaz. Shiki gibi bir adam var misal. Acayip güçlü, acımasız vs. Ama tek olayı Edd War Savaşı ve sonrasında gerçekleşen Impel Down olayı. Kid de Shiki gibi biraz. Luffy'yle ezeli düşman olabilir. Ama hiçbir zaman bir Rayleigh değil ve olamaz da. Ki Zoro mevki olarak belki Ray ama güç, soy gibi etmenlerle Ryuma olacak adam. Yani ne şekilde bakarsan bak kimsenin ne yeri ne önemi Zoro kadar olamaz bu seride. Bu fanlık manlık değil yani. Net ve tartışmaya açık olmayan bir konu.

Ben Kid'in karakter olarak her zaman luffy'nin zıttı olarak görmüşsündür. İdeoloji olarak aynı seyi benimsemis olsalarda yapmıs oldukları ve yapıcakları icraatler bakımından luffy her daim önünde olacaktır.

Güç bakımından öle aman aman bir farkları olacaklarını sanmıyorum ama bizim deli oğlandaki inat irade hiç birinde yok. Dövüşseler bi katakuri luffy dövüşü birşey cıkar muhtemelen. O yüzden bende buna dayanarak bu arc sonunda dost olarak kalacakları yönünde düsünüyorum. Luffy bir sekilde onu etkiler ve yolundan cekilir kid. Law zaten tam yancı taaam

Kid beklentileri bir artıriyor bir düşürüyor. En başlarda Luffy'e denk bekliyordum. Sonra WCl 'den kaçtığını öğrendik bir Komutan bile alamadan ki Oruç indirdi denilmişti. Orada beklentiler düştü baya. Sonra Kaido durumuyla daha da düştü. Luffy Katakuri dövüşünden sonra Kid denk felan olamaz dedim iyice. Sonra Kaido teki ortaya çıktı. Kid'in h.hakisi olduğunu öğrendik yeniden beklenti arttı. Şimdi son bölümlerle de pek bir ağırlık bırakmadı gibi hissettirdi.

Şimdi ki düşüncem ise en fazla Luffy dengi çıkabilecek olduğudur.

Ama Luffy'nin şu an üstüne düştüğü şeyler ile farkı açıyor olmasi lazım mantıken.

Adamın sağ kolunu gördük. Kafası gidikken, elinde kendi silahı yokken neler başardı. Kendisi de bütün o ballardan sebep sürekli güç sıçrayışı yaşayan Luffy'nin, Oda müdahalesi olmasa olabileceği seviyedir bana göre.
O yüzden genel olarak bu forumda küçümsendiğini düşünüyorum.

Kid beklentileri bir artıriyor bir düşürüyor. En başlarda Luffy'e denk bekliyordum. Sonra WCl 'den kaçtığını öğrendik bir Komutan bile alamadan ki Oruç indirdi denilmişti. Orada beklentiler düştü baya. Sonra Kaido durumuyla daha da düştü. Luffy Katakuri dövüşünden sonra Kid denk felan olamaz dedim iyice. Sonra Kaido teki ortaya çıktı. Kid'in h.hakisi olduğunu öğrendik yeniden beklenti arttı. Şimdi son bölümlerle de pek bir ağırlık bırakmadı gibi hissettirdi.

Şimdi ki düşüncem ise en fazla Luffy dengi çıkabilecek olduğudur.

Ama Luffy'nin şu an üstüne düştüğü şeyler ile farkı açıyor olmasi lazım mantıken.
Doğru diyorsun ama bizim tayfa genelde olaylara girerken hep diger sahısların gerek onlarda bıraktıgı etki gerek düsmanla olan geçmişleri dolayısıyla arc boyu yardım alıyolar. Bunuda göz ardı etmemek lazım. Kid'in bunlara sahip olarak girdigini düsünmüyorum ve luffy de bu handikapla girse bu başarabildiklerini başarabilecegini sanmam. Salt güc olarak aşırıya kaçan bişi cıkmaz kanımca

Adamın sağ kolunu gördük. Kafası gidikken, elinde kendi silahı yokken neler başardı. Kendisi de bütün o ballardan sebep sürekli güç sıçrayışı yaşayan Luffy'nin, Oda müdahalesi olmasa olabileceği seviyedir bana göre.
Kafası gidikken başardığı kendi başarısı oluyor ama bizimkilerin başarısı bal oluyor öyle mi? Azıcık düşünerek konuşun gözünüzü seveyim.

Kafası gidikken ve elinde silahlar yokken, başkasının müdahalesiyle bir şeyler başardı. Başkasının müdahalesiyle başarırken bal yok, ama sonra başka karakterde bal var.

Adam bütün bir dövüş devam etse dokunabilir mi bile değil, vurduğu vuruşun fırsatını bile başkası açıyor, sonra tutup bir tarafı övüyorsun baldan hiç bahsetmeden diğer tarafı ise yeriyorsun xD

Kafası gidikken ve elinde silahlar yokken, başkasının müdahalesiyle bir şeyler başardı. Başkasının müdahalesiyle başarırken bal yok, ama sonra başka karakterde bal var.

Adam bütün bir dövüş devam etse dokunabilir mi bile değil, vurduğu vuruşun fırsatını bile başkası açıyor, sonra tutup bir tarafı övüyorsun baldan hiç bahsetmeden diğer tarafı ise yeriyorsun xD
Herifin düştüğü durumu anlatıp adaletsizlik diyorlar. Sonra o durumda bile başardığı şeyleri kendi başarısı gibi lanse ediyorlar.:D

Bizi bile ortak paydaya soktular. Konuş Ferit.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık