Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Etkileşimli Çizgi Roman (Spoiler) Sohbet

ozaman kenny candır :D

Adamın sırf sevdiği insanlar ölüyor bence sezon 3 de kenny ilk episodede ölür, karısı oğlunun ölmesi üstüne sevgili yapıp onun ölmesi, kenny eğer 3.sezonda ilk başlarda ölmesse, bebenin başına bişey gelebilir.

Şimdi eski insanları düşünüyorumda 3.sezonda bi lilyi görme ihtimalimiz var.Gelip kennyye sıkar clemi alır giderler :D D: Sence christa ölmüşmüdür ? ? Yada Nitianın dediği gibi 5 10 yıl sonra diyip başlarlar clem tek başına olur, kenny ölmüştür vs vs.
Hmmm
Christa'nın öldüğünü sanmıyorum o kadın çok pislik birisi kurtulmuş olabilir.Ama karşımıza çıkacağını pek sanmam dediğim gibi keny'nin karakteri'nin bu kadar çarpıtılmış olamasının sebebi clem'i eski jenarasyondan sıyırıp çıkartmak.Zaten jane'i seçip keny'i hallettiğimizde keny'nin kendiside durumu açıklayıp bunu istedediğini söylüyor.Yani burdan da anlıyoruzki yapımcılar bize artık eski jenarasyonu bırakın zaten sondaki seçimle öyle yada böyle bıraktıracaz size diyolar.O yüzden de oyuncuları psikolojikman etki altına alabilmek için keny'nin karakterini bu kadar çarpıttıklarını düşünüyorum.Seninde dediğin gibi ben de keny'nin bi sonraki sezon sonu geleceğini düşünüyorum.Şu alvin ve rebaca nın bebeği bu konuda anahtar rolü oynıyacak bence.

Bende böyle oyunlar arıyordum.Şu stajım bitsin hele, üni açıldığında başlıcam birkaçına dicem de bilgisayarı toplamam lazım, neyse artık buluruz bi çaresini :ehe:

Hmmm
Christa'nın öldüğünü sanmıyorum o kadın çok pislik birisi kurtulmuş olabilir.Ama karşımıza çıkacağını pek sanmam dediğim gibi keny'nin karakteri'nin bu kadar çarpıtılmış olamasının sebebi clem'i eski jenarasyondan sıyırıp çıkartmak.Zaten jane'i seçip keny'i hallettiğimizde keny'nin kendiside durumu açıklayıp bunu istedediğini söylüyor.Yani burdan da anlıyoruzki yapımcılar bize artık eski jenarasyonu bırakın zaten sondaki seçimle öyle yada böyle bıraktıracaz size diyolar.O yüzden de oyuncuları psikolojikman etki altına alabilmek için keny'nin karakterini bu kadar çarpıttıklarını düşünüyorum.Seninde dediğin gibi ben de keny'nin bi sonraki sezon sonu geleceğini düşünüyorum.Şu alvin ve rebaca nın bebeği bu konuda anahtar rolü oynıyacak bence.
Sezon 3 bide aynı hikayeden devam eder sanırım, şimdi haber yok ama farklı bi hikaye koyarlarsa üzülürüm :D :D

Clemi büyük olarak görmeyi çok isterim zaten 8 yaşından 11 yaşına kız bi olgunlaşmış.Alvin jr dedigin gibi önemli rol oynayabilir, bebeği kaçırırlar şantaj vs vs, şuan düşündümde bencede en mantıklısı 5 6 ay veya 1 2 3 yıl sonrası olur, dediğin gibi Wellington hikaye olabilir.

Oyunun geneli hakkında konuşcak olursam, tüm sezonlar iyi sadece 1.sezon mandıra olayı bana çok saçma gelmişti, tren gezisi bile iyiydi ama mandıra olayı bence biraz kötüydü ya.Mandıranın sonunda arabada bulduğumuz yiyecekleri ben alma dedim aldılar :D En çok üzüldüğüm şey lily malının gazeteci kızı öldürmesi.

2.sezonda tek saçma gelen şey acaba kenny daha kayak merkesinde carveri vursaydı ki vuruluyormu bilmiyorum ama, ne olurdu çok merak ediyordum.2.sezon da tek üzüldüğüm şey oyunun başı umidin ölmesi.

Sezon 3 bide aynı hikayeden devam eder sanırım, şimdi haber yok ama farklı bi hikaye koyarlarsa üzülürüm :D :D

Clemi büyük olarak görmeyi çok isterim zaten 8 yaşından 11 yaşına kız bi olgunlaşmış.Alvin jr dedigin gibi önemli rol oynayabilir, bebeği kaçırırlar şantaj vs vs, şuan düşündümde bencede en mantıklısı 5 6 ay veya 1 2 3 yıl sonrası olur, dediğin gibi Wellington hikaye olabilir.

Oyunun geneli hakkında konuşcak olursam, tüm sezonlar iyi sadece 1.sezon mandıra olayı bana çok saçma gelmişti, tren gezisi bile iyiydi ama mandıra olayı bence biraz kötüydü ya.Mandıranın sonunda arabada bulduğumuz yiyecekleri ben alma dedim aldılar :D En çok üzüldüğüm şey lily malının gazeteci kızı öldürmesi.

2.sezonda tek saçma gelen şey acaba kenny daha kayak merkesinde carveri vursaydı ki vuruluyormu bilmiyorum ama, ne olurdu çok merak ediyordum.2.sezon da tek üzüldüğüm şey oyunun başı umidin ölmesi.
Onuda denedim.
Carver kayak merkezine geldiğidne elemanları dışarda bırakıp keny'nin yanına gittim keny'nin manitayı öne sürene kadar çıkan hepsinde ateş et dedim.Bir tanesinde carver'ı vuruyo ama sadece sıyırıyo çok etki yapmıyor.İşte daha öncekilerde de söylediğim gibi omid'i o kadar çabuk öldürmeleri'nin sebebi artık eskiyi bırakmamızı istemelerinin sebebi başka bişi değil.Ayrıca zaten oyunda olabilecek karakterler az çok belli ediyor kendini.Onları hiç bir şekilde kurtaramıyorsun mutlaka ölüyor.Ayrıca sana zararı dokunan karakterleride yeri ve zamanı gelinceye kadar kesinlikle öldürtemiyorsun.
Bu seride bi saçmalık varsa o da şudur;Herkez hayatta kalmaya çalışırken bir başkasından erzak çaldığımızda milletin erzağınımı çaldın denilmesi ve bize kötülüğü dokunanlara kolayca güvenip yanımızda dolaştırmamız bu serideki en saçma şey.Sen post apokaliptik bir dünya veriyorsun oyuncuya ve bu dünyanın temelinede genel olarak bireysel yaşam mücadelesini dayıyorsun ve insanlar arası ilişkileri sıkıştırıyorsun ama sonrada baş karakterine belli başlı kararları yönlendirme imkanı veriyorsun.Oyuna biraz daha vahşilik ve canilik katmaları gerek.Böyle bi dünyayı gerçekte ele alsak kimse kimseye burdaki'nin 3 te 1'inin çeyreği kadar iyi davranmaz.

2. sezon sonun da tek başına bebekle çekip giden birtek ben miyim :D kenny nin sevgilisinin kolunu kopardım sonra kadın öldü kenny baya delirdi bu işe küstü benimle gerçi sonra barıştık ama ben kavga sırasında ortada kaldım sonra kenny i devirdim jayne bebeği gösterince çektim gittim :D öyle tek başına yürüdüm gittim başka birşey göstermediler :D

2. sezon sonun da tek başına bebekle çekip giden birtek ben miyim :D kenny nin sevgilisinin kolunu kopardım sonra kadın öldü kenny baya delirdi bu işe küstü benimle gerçi sonra barıştık ama ben kavga sırasında ortada kaldım sonra kenny i devirdim jayne bebeği gösterince çektim gittim :D öyle tek başına yürüdüm gittim başka birşey göstermediler :D
Bunu da denedim de bu oyunun dünyasını ele alırsak pek doğru bir karar değil bence şöyleki.
Düşün yanında bir bebek var gürültü makinası ona bakıcılık yapan ise sadece ufak bir kız ne.Ve gerçek şu ki clemde o kadar güçlü bir kız değil henüz.Dolayısıyla burda en mantıklısı yanında bu işlerden iyi anlıyan kendini ortama iyi adapte edebilen bi yetişkin olması daha iyi bir karar bence.

mantıklı bakış açın tabi ki ama ben şöyle yapıyorum oyunu oynarken o an aklıma ne yapmak gelirse onu seçiyorum sonradan çok pişman olduğum oluyor ama öyle oynamak hoşuma gidiyor ilk seferde :D sonra oynadığımda farklı seçimler yapıyorum :D

mantıklı bakış açın tabi ki ama ben şöyle yapıyorum oyunu oynarken o an aklıma ne yapmak gelirse onu seçiyorum sonradan çok pişman olduğum oluyor ama öyle oynamak hoşuma gidiyor ilk seferde :D sonra oynadığımda farklı seçimler yapıyorum :D
Ben 2.ci sezonda 3 farklı stil yaptım 1'inde oyuna adapte olup ortama uygun kararlar verdim ve daima keny'nin yanında olup onu seçtim.Diğerinde genel olarak hep zıt bi kız oldum diğerlerine güvenmediğimi açıkca belirttim ve keny'e de fazla yüz vermedim ve sonda jane'i seçtim.Diğerinde ise ilk ikisi'nin karmasını yaptım biraz ek olarak clem'e alkol içirttim ve tek başına ayrılmasını sağladım.
Bilgileri üstü kapalı verdim o yüzden spoiler sayılmaz sanırım anlıyan anlar :D

Thw Wolf Among Us ve Walking Dead 1-2'yi bitirdim. Şimdilik bu kadar etkileşimli çizgi roman oyunu yeterli. FPS'lere geri döneyim en iyisi. :D

Bu arada çok iyi oyunlardı. Yeni oyunlarını dört gözle bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık