Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Etkileşimli Çizgi Roman (Spoiler) Sohbet

The walking dead 1.sezon

Bugün twdnin 1.sezonunu bitirdim ağlattı.Leenin ölmemesi lazımdı...

The walking dead 2.sezon

Kenny reisi seçtim her zaman onun yanındayım gene sonu kötü bitti keşke alsaydılar.

Teori

3.sezonda garanti 3 ay sonra başlar o kadın boşuna 3 ay sonra gelin demedi, kennyle clem oraya 3 ay sonra gider.Belki o 3 ayda olanlarıda yaşayabiliriz.

Teori 2

3. sezonda bizi almayan yer (adını unuttum) harab olmuş bir şekilde bulabiliriz ordan ileriye gitmeye çalışırız büyük bi ihtimal.
SPOİLER İÇERİR hocam lee hangi bölümde öldu ben görmedim 2 sezonun ortalarındayım

The walking dead 1.sezon

Bugün twdnin 1.sezonunu bitirdim ağlattı.Leenin ölmemesi lazımdı...

The walking dead 2.sezon

Kenny reisi seçtim her zaman onun yanındayım gene sonu kötü bitti keşke alsaydılar.

Teori

3.sezonda garanti 3 ay sonra başlar o kadın boşuna 3 ay sonra gelin demedi, kennyle clem oraya 3 ay sonra gider.Belki o 3 ayda olanlarıda yaşayabiliriz.

Teori 2

3. sezonda bizi almayan yer (adını unuttum) harab olmuş bir şekilde bulabiliriz ordan ileriye gitmeye çalışırız büyük bi ihtimal.
Ben oyunu 3-4 kez oynadım 1.ci ve 2.ci teorin içinde kendimce düşündüğüm cevabı vereyim sana.
İlk olarak Keny'i seçip gittiğimiz ve ulaşabildiğimiz wellington'a girmemek en mantıklısı çünki 1.ci sezonda gördüğümüz Crawford için yok efendim askeri üst gibi yok etraf gözlemcilerle dolu über silahlılar falan dediler.Sonra gittik bi baktıkki 1 kişi'nin zombi olmasıyla işler çığrından çıkmış ve Crawford ütopyası mahvolmuş.Sonra ikinci sezonda bu psikopat carver'ın mekanı pittshop ta raflar boyu yemekler çok iyi donanımlı adamlar etrafı çevirili sağlam olarak atfedilen bir mekandı.Ne oldu 1 çocuk ve 5-6 yetişkinin zaten hali hazırda mekana doğru gelmekte olan zombi sürünü dikkatini daha fazla çekerek mekanı galyana vermesiyle yerle bir ettirdiler.Wellington'da aynı şekilde benim nezlimde sadece kaçınılmazı geciktiriyolar içerde patlak verecek bi küçücük bi kıvılcım ile dehşetin önüne geçemezler.Dolayısıyla oraya girmemekte en mantıklısı.
Jane li sonuda oynadımda oralara fazla girmeden kısa kesicem falza uzun oldu.
3.cü sezon bence 3 ay sonra değil bundan biraz daha zaman sonra 5-6 ay sonra ya da daha fazla sonra geçicek bebeği biraz büyütmüş olurlar duygusal açıdan daha iyi bağlamak için.

Ben oyunu 3-4 kez oynadım 1.ci ve 2.ci teorin içinde kendimce düşündüğüm cevabı vereyim sana.
İlk olarak Keny'i seçip gittiğimiz ve ulaşabildiğimiz wellington'a girmemek en mantıklısı çünki 1.ci sezonda gördüğümüz Crawford için yok efendim askeri üst gibi yok etraf gözlemcilerle dolu über silahlılar falan dediler.Sonra gittik bi baktıkki 1 kişi'nin zombi olmasıyla işler çığrından çıkmış ve Crawford ütopyası mahvolmuş.Sonra ikinci sezonda bu psikopat carver'ın mekanı pittshop ta raflar boyu yemekler çok iyi donanımlı adamlar etrafı çevirili sağlam olarak atfedilen bir mekandı.Ne oldu 1 çocuk ve 5-6 yetişkinin zaten hali hazırda mekana doğru gelmekte olan zombi sürünü dikkatini daha fazla çekerek mekanı galyana vermesiyle yerle bir ettirdiler.Wellington'da aynı şekilde benim nezlimde sadece kaçınılmazı geciktiriyolar içerde patlak verecek bi küçücük bi kıvılcım ile dehşetin önüne geçemezler.Dolayısıyla oraya girmemekte en mantıklısı.
Jane li sonuda oynadımda oralara fazla girmeden kısa kesicem falza uzun oldu.
3.cü sezon bence 3 ay sonra değil bundan biraz daha zaman sonra 5-6 ay sonra ya da daha fazla sonra geçicek bebeği biraz büyütmüş olurlar duygusal açıdan daha iyi bağlamak için.
mantıklı janeyi seçince ne oluyor aynısımı :D

mantıklı janeyi seçince ne oluyor aynısımı :D
Jane'i seçince
Carver'ın mekana geri dönüyorsunuz.Zaten jane'in amacı oyunda clem'i yeni jenarasyona hazırlamak bence bu 2.ci sezon clem'im gelişimi açısından kırılma noktasıydı o yüzden sezon sonunda çok farklı sonlar var.
Ayrıca carver'ın mekanına gittiğimizde orayı yıkık dökük buluyoruz yiyecekler az alan alabildiğini alıp kaçmış.Yanımıza bir aile geliyor ve onları içeri alıp almama kararı bize veriliyor.Zaten aileyi alsakta almasakta sezon bitiyor her türlü.Lakin dediğim gibi ben bu gelen aile'nin tavır ve hareketlerinden zararsız olduklarını düşünüyorum çünki biraz kendilerine ele verircesine konuşuyorlar :D.Fakat almazsak mutlaka geri dönecektir.İşte tam burada aileyi yanımıza almakla almamak arasındaki fark ise clem'in iyi yada kötü yönde gelişeceği'nin kırılma noktası bence.Ayrıca jane'e de hiç güvenmiyorum sağlam pabuç değil.

Jane'i seçince
Carver'ın mekana geri dönüyorsunuz.Zaten jane'in amacı oyunda clem'i yeni jenarasyona hazırlamak bence bu 2.ci sezon clem'im gelişimi açısından kırılma noktasıydı o yüzden sezon sonunda çok farklı sonlar var.
Ayrıca carver'ın mekanına gittiğimizde orayı yıkık dökük buluyoruz yiyecekler az alan alabildiğini alıp kaçmış.Yanımıza bir aile geliyor ve onları içeri alıp almama kararı bize veriliyor.Zaten aileyi alsakta almasakta sezon bitiyor her türlü.Lakin dediğim gibi ben bu gelen aile'nin tavır ve hareketlerinden zararsız olduklarını düşünüyorum çünki biraz kendilerine ele verircesine konuşuyorlar :D.Fakat almazsak mutlaka geri dönecektir.İşte tam burada aileyi yanımıza almakla almamak arasındaki fark ise clem'in iyi yada kötü yönde gelişeceği'nin kırılma noktası.Çünki ben jane'e de hiç güvenmiyorum sağlam pabuç değil.
ozaman kenny candır :D

Adamın sırf sevdiği insanlar ölüyor bence sezon 3 de kenny ilk episodede ölür, karısı oğlunun ölmesi üstüne sevgili yapıp onun ölmesi, kenny eğer 3.sezonda ilk başlarda ölmesse, bebenin başına bişey gelebilir.

Şimdi eski insanları düşünüyorumda 3.sezonda bi lilyi görme ihtimalimiz var.Gelip kennyye sıkar clemi alır giderler :D D: Sence christa ölmüşmüdür ? ? Yada Nitianın dediği gibi 5 10 yıl sonra diyip başlarlar clem tek başına olur, kenny ölmüştür vs vs.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık