Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
O 5 yıl dediğin şey yanlış hatırlamıyorsam Don Krieg arc'ta vazgeçmiş. Yani Don Krieg'in olduğu zamanlar seriyi 5 yıldan çok daha fazla yapmayı planlamış zaten.

Senin mantıkla seri Crocodile'da biterdi ama öyle değil.

Croco-Blueno olayı neyse Doffy-Cracker olayıda o dur gözümde.

Blueno'nun cp0 versiyonu vardır ayrıca, onunda rolü devam ediyor bence, Croco gibi eski cp9 üyelerininde rolü devam ediyor kanımca, Oda'nın göz bebekleri bunlar. Yinede yaptığın çıkarım yanlış diye düşünüyorum.
Olabilir tabii görmek lazım önce.

Mihawk = 2.400-2.600 Milyar Berries
Hancock = 1.200-1.550 Milyar Berries
Weevill = 1.300-1.600 Milyar Berries
Kuma = 1.200.1.500 Milyar Berries
Crocodile = 1.100-1.250 Milyar Berries
Doflamingo = 1.600-1.850 Milyar Berries
Moria = 800.000-950.000 Milyon Berries
Buggy = 600.000-750.000 Milyon Berries

Çıkmasını bekliyorum daha azı üç dengeleyici güç için fazlaaşağı olur.

Bu arada Big Mom'un evlatlarının ödülleri hiç normal değil. Cracker'de,Doflamingo'dakinden daha fazla yoruldu. Cracker'i, kraker gibi yemese mümkün değil yenemezdi. Aynı şekilde Katakuri'nin mochisini yemese asla kendinde kapışacak güç bulamazdı.

Big Mom'un pek zarar vermemesiyle alakalı olabilir mi? Doflamingo ve Crocodile'nin ödülü bu civarlar çıkarsa Cracker, Smoothie ve Katakuri'nin ödülü yanıltıcı olabilir.

Ciddi ciddi 5 milyar - 7 milyar arasında çıkmasını bekleyenler var hemde çoğunluk, şaka gibi! Bu adamlar korsan, hiçbir korsanın Roger ve Whitebeard'ın ödülünü geçemediği söylendi. Bari 3.5-4 deseydiniz!

Yavaş sağ kolların hepsi Hancock'la kedinin fareyle oynadığı gibi oynar.
yavaş mı ahah, desen ki bir yer belirleyelim yonkou tayfası içinde yonkou altı komutan üstü olur.

Hancock yc3 indirebilecek ne gösterdi ki ? Doffy dediğin adamı Linlin Cracker'dan zayıf görüyor.Hancock'un gram Doffy'den güçlü olduğunu düşünmüyorum.Dof seviyesi birisini yakalasın diye denizciler gidipte Coby'yi yolamaz zaten.Ki yc3 ile yc1 arasında büyük fark var.Hancock zar zor yc3 indirdi diye sağ kollarla aşık atacak seviyede olmaz.
dediğin üzere ne gösterdi ki? peki neye dayanarak çapayla tutup dibe çekmeye çalışıyosun karakteri? diğer lordların aksine güç gösterisi yapmadı bu karakter sizlerin gözüne ahım şahım girmemesinin sebebi bu sanırım. Velakin sengokunun övmesine balon diyoruz sengoku kaç kişiyi öylece övdü? hadi sengoku balon olsun, peki ya aokiji? yanlış değilsem doffynin tehlikeli olduğunu dillendirirken yılan prensesin daha tehlikeli olduğunu söylemişti. anlıyorum bu da balon olsun deniz güçlerinin en önemli 2 ismi boşuna övsün okey. bu kadın 3 tip haki kullanıcısı. Savaşta her vurduğuna tek atıyordu zaten üst düzey biri çıkmadı karşısına ki güç gösterisi yapsın, ki görülenlerin de yettiğini düşünüyorum şuanlık. bize verilen imaj zaten çok güçlü olduğuydu aksi olursa hayal kırıklığı yaşamak gerekirken, tam aksi söz konusu burda

850m ödül için en az 500m demez.600 için bile en az 500 demez.

Momonga hancocka açık açık dedi.Wb savaşına gelmezseniz şiçiliğinizi alır tepenize bineriz diye.Façası yiyen gelmezdi.Demek ki yemedi.Mangada olan bu.Asıl asılsız iddia daha neyi kapsadığı bilinmeyen ünvanlar üzerinden seviye biçmek,Crocodan atar yiyen,çaylak luffyi kesemeyen,Vista tarafından elinden Luffy alınan adama yonkou demektir.
ciddi olamazsın, kadın alenen red etti, etmekle de kalmadı momonganın gemisini tokatladı momongayı da indirmesi pek bi zahmet değildi. yemedi nedir ya hatırlamakta zorluk çekiyorsan hatırlatayım; luffye aşık olup sırf luffy için kabul ediyor. hancockta kafasına göre hareket eden vurdum duymaz bir lord idi istediği toplantıyı asan istemediği yere gitmeyen bir karakter. nyon öyle dedi de yok korktu bırakalım bu işleri, nyon gitmesi için uğraşırken dayak yiyip durmuş, nyonun işine gelen kısım luffy idi, nereden vuracağınızı şaşırmışsınız.
mihawk konusuna bir parantez açalım, her rakibine üstünlük sağlayan lordumuz kendisi, varsayımların çok yanlış crocoya çöp gözüyle baktığın için mihawkı meşgul ettiyse mihawk çöp diyosun vista meşgul ettiyse mihawk çöp diyosun. hiç doğru bulmuyorum görüşünü

Son düzenleme:
Hancock savaşa kesinlikle gitmeyecekti sırf Luffy için gitti aksini söyleyen mangayı nasıl okuyor anlamadım. Savaşa git diye ısrar eden kadını pencereden dışarı fırlattı. Jinbei impel down da Hancock'un gittiğini öğrenince kujanın prensesi bu hale mi düştü diye laf sokuyordu Hancock'a. Muhtemelen Shichiler arasında Mihawk ile beraber denileni yapmayan ikinci shichibukai.

Ciddi ciddi 5 milyar - 7 milyar arasında çıkmasını bekleyenler var hemde çoğunluk, şaka gibi! Bu adamlar korsan, hiçbir korsanın Roger ve Whitebeard'ın ödülünü geçemediği söylendi. Bari 3.5-4 deseydiniz!
Yapma şunu be güzel kardeşim. Okusana bir konuyu ondan sonra istediğin kafayı yaşa. Mihawk'a 5 milyar Buggy'e 15 milyar diye sıka sıka ilerliyor olabilirmi la bu kadar insan :/ Anket sorusunu bile okusan yeterdi *******

Yonkouların fiyatı bile 4 milyarı aşamıyorken kıytırık Mihawk'ın ödülü 7 milyar mı? Seriyi o dakika bırakırım. Shanks'ın Mihawk ile kapışması, Luffy ile tanışmasından öncesine dayanıyor. Tek kollu birine meydan okumak istemem diye bunu belirtiyor hatta. Yani burada övülen kişi Shanks'tır. Dünyanın en güçlü kılıç ustası o zaman Shanks'la düello yapmış ve sonucun ne olduğu henüz belli de değil. Shanks zaman içinde yonkou oldu mihawk için kesin bir şey söylemek mümkün değil. Shanks'ı bu kadar iyi yapan şey üç hakide de muhtemelen en üst seviye olmasıyla alakalıdır. Peki Mihawk kaç haki kullanabiliyor ve seviyesi ne?
Arkadaşın kast ettiği Shichibukai toplam ödülünün 7 milyar olacağı sanırsam.

yavaş mı ahah, desen ki bir yer belirleyelim yonkou tayfası içinde yonkou altı komutan üstü olur.

dediğin üzere ne gösterdi ki? peki neye dayanarak çapayla tutup dibe çekmeye çalışıyosun karakteri? diğer lordların aksine güç gösterisi yapmadı bu karakter sizlerin gözüne ahım şahım girmemesinin sebebi bu sanırım. Velakin sengokunun övmesine balon diyoruz sengoku kaç kişiyi öylece övdü? hadi sengoku balon olsun, peki ya aokiji? yanlış değilsem doffynin tehlikeli olduğunu dillendirirken yılan prensesin daha tehlikeli olduğunu söylemişti. anlıyorum bu da balon olsun deniz güçlerinin en önemli 2 ismi boşuna övsün okey. bu kadın 3 tip haki kullanıcısı. Savaşta her vurduğuna tek atıyordu zaten üst düzey biri çıkmadı karşısına ki güç gösterisi yapsın, ki görülenlerin de yettiğini düşünüyorum şuanlık. bize verilen imaj zaten çok güçlü olduğuydu aksi olursa hayal kırıklığı yaşamak gerekirken, tam aksi söz konusu burda

ciddi olamazsın, kadın alenen red etti, etmekle de kalmadı momonganın gemisini tokatladı momongayı da indirmesi pek bi zahmet değildi. yemedi nedir ya hatırlamakta zorluk çekiyorsan hatırlatayım; luffye aşık olup sırf luffy için kabul ediyor. hancockta kafasına göre hareket eden vurdum duymaz bir lord idi istediği toplantıyı asan istemediği yere gitmeyen bir karakter. nyon öyle dedi de yok korktu bırakalım bu işleri, nyon gitmesi için uğraşırken dayak yiyip durmuş, nyonun işine gelen kısım luffy idi, nereden vuracağınızı şaşırmışsınız.
mihawk konusuna bir parantez açalım, moriayı tepeleyen jinbeiyi suya geri gönderen de mihawk her rakibine üstünlük sağlayan lordumuz kendisi, varsayımların çok yanlış crocoya çöp gözüyle baktığın için mihawkı meşgul ettiyse mihawk çöp diyosun vista meşgul ettiyse mihawk çöp diyosun. hiç doğru bulmuyorum görüşünü
Yonko altı komutan üstü olur dediğin kişiyi yakalamak için Coby'nin görevlendirmesi çapını gayet belli ediyor.Marco,Kata,King gibi adamlar Hancock'u rencide edici bir şekilde yener.İki yıl önce sağ ve sol kolunun Luffy'ye kaybettiğini unutuyorsun galiba bu karakterin.Aokiji Hancock'un Dof'tan daha tehlikeli falan olduğunu da söylemedi bu arada.Doffy için amiraller görevlendirilsin dedi ona bakarsan ki Doffy>>>>>Hancock oluyor o laflara bakılırsa zaten.Her vurduğuna tek atıyordu dediğin dandik pxler galiba.2 yıl önceki çapsız Smoker'a bile tek atamayan birisi kendisi çünkü.Chinjao'da da 3 tip haki var.Önemli olan hakisinin seviyesi.

Yonko altı komutan üstü olur dediğin kişiyi yakalamak için Coby'nin görevlendirmesi çapını gayet belli ediyor.Marco,Kata,King gibi adamlar Hancock'u rencide edici bir şekilde yener.İki yıl önce sağ ve sol kolunun Luffy'ye kaybettiğini unutuyorsun galiba bu karakterin.Aokiji Hancock'un Dof'tan daha tehlikeli falan olduğunu da söylemedi bu arada.Doffy için amiraller görevlendirilsin dedi ona bakarsan ki Doffy>>>>>Hancock oluyor o laflara bakılırsa zaten.Her vurduğuna tek atıyordu dediğin dandik pxler galiba.2 yıl önceki çapsız Smoker'a bile tek atamayan birisi kendisi çünkü.Chinjao'da da 3 tip haki var.Önemli olan hakisinin seviyesi.
söylemedi mi? öyle bir şey geçiyor, arama zahmetine katlanıcam gibi duruyor. benim yerime araştırabilirsin. argümanlarına bakar mısın gücünü ölçeklendirme yolun cobynin görevlendirilmesi, diğerleri için bir coby bile gitmedi tüh desene mihawk çok zayıfmış. sağ ve sol kolları arasında güzellik farkı gibi güç farkı da gülünç derece de dağlar kadar. doffy için amiraller? lord sisteminin kaldırılmasından sonrasından bahsediyoruz çok farklı 2 durum bunlar. çook yanlışız çook son cümlenin cevabı alıntıladığın yazı da zaten duruyor. smoker konusunda gülünç biçim de üstünlük sağladığı da açık smokeri paspas niyetine kullanırdı orada velakin sadece blokladı bahsettiğin dövüş dediğin 1 adet basit bir tekme bir adette kairoseki çubuğunu taş etmekten ibaret... ordan oraya luffyi tıkayan kim varsa orada beliriyordu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık