Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
Cracker'ın g4 performansı>>Doffy.
cp9 halindeki Blueno'nun base Luffy performansı > Croco'nun base Luffy performansı.

Blueno gear2'ye yenilirken, Croco gear2'yi bile göremedi.

Artık bu tarz kıstasları çok kaale almıyorum ben. Çok düz mantık bakmaya gerek yok, Doflamingo vs Cracker çok farklı bir dövüş olur çünkü, Luffy vs Cracker'den farklı olabilir. Ki Cracker, Dof'un aldığı atakları yemedi, aldığı ilk darbede nakavt oldu herif.

Hancock gıtmıyıcektı de Luffy ıcın gıttı dıye hatırlıyorum. Hatta Hancockun yanındakı yaslı kadın gıtmelısın dıye yalvarmıstı. Tabı uzerınden yıl gectı okuyalı/ızlıyelı yanlıs hatırlıyorda olabılırım.
Hancock ilk başta atar yaptı ama yasli nine gitmezsen adayı yok ederler dediğinde mecbur kaldı.Luffy de dahil tabi bu olaya.

MuzluYulafEzmesi

Hancock ortalama düzeyde bir karakter çıkmaz umarım . Çok sevdiğim söylenemez ama güçlü çıkmasını istediğim bir karakter . 1,000,000,000 DİYORUM Biraz imkansız gibi ama göreceğiz :S

cp9 halindeki Blueno'nun base Luffy performansı > Croco'nun base Luffy performansı.

Blueno gear2'ye yenilirken, Croco gear2'yi bile göremedi.

Artık bu tarz kıstasları çok kaale almıyorum ben. Çok düz mantık bakmaya gerek yok, Doflamingo vs Cracker çok farklı bir dövüş olur çünkü, Luffy vs Cracker'den farklı olabilir. Ki Cracker, Dof'un aldığı atakları yemedi, aldığı ilk darbede nakavt oldu herif.
Hacı adamları Luffy'ye karşı performanslarına göre kıyaslayamacaksak neye göre kıyaslayacağız :D Ki Linlin'de Dof'u yenen kişiye Cracker'ın yeteceğini düşünüyor.Cracker'ın dayanıklılığı çok düşük falan da adamın savunması aşırı sağlam.Tek bir askerini kırmak için 2 tane kong gun gerekiyor düşün.Bu adam bide kendi meyvesini ctleyen Nami+Luffy'ye karşıydı.

Hancock ortalama düzeyde bir karakter çıkmaz umarım . Çok sevdiğim söylenemez ama güçlü çıkmasını istediğim bir karakter . 1,000,000,000 DİYORUM Biraz imkansız gibi ama göreceğiz :S
Hancock'un ödülünün 1 milyar çıkması imkansız değil bence.

Hacı adamları Luffy'ye karşı performanslarına göre kıyaslayamacaksak neye göre kıyaslayacağız :D Ki Linlin'de Dof'u yenen kişiye Cracker'ın yeteceğini düşünüyor.Cracker'ın dayanıklılığı çok düşük falan da adamın savunması aşırı sağlam.Tek bir askerini kırmak için 2 tane kong gun gerekiyor düşün.Bu adam bide kendi meyvesini ctleyen Nami+Luffy'ye karşıydı.
Blueno > Crocodile olduğunu kabul etmek gerekli o zaman. Croco şöyle böyle güçlü diyorsunuz, Blueno'nun ondan eksiği yoktur, fazlası vardır, nettir bu.

MuzluYulafEzmesi

Hancock'un ödülünün 1 milyar çıkması imkansız değil bence.
Imkansiz degil Çıkacak.
Hafiften gaza geldim siz böyle deyince :ehe:

Blueno > Crocodile olduğunu kabul etmek gerekli o zaman. Croco şöyle böyle güçlü diyorsunuz, Blueno'nun ondan eksiği yoktur, fazlası vardır, nettir bu.
Şöyle bir durum var.Croco'nun olduğu bölümlerde Oda'nın Opu devam ettirmek istediği yıl 5 falandı.Dof ile Cracker arasında böyle bir durum olmadı.Serinin 5 yıldan fazla süredir devam ettiğini gören adam zaten Croco'nun seviyesi Alabasta'daki haline göre gayet yüksek şekilde çizdi.

Şöyle bir durum var.Croco'nun olduğu bölümlerde Oda'nın Opu devam ettirmek istediği yıl 5 falandı.Dof ile Cracker arasında böyle bir durum olmadı.Serinin 5 yıldan fazla süredir devam ettiğini gören adam zaten Croco'nun seviyesi Alabasta'daki haline göre gayet yüksek şekilde çizdi.
O 5 yıl dediğin şey yanlış hatırlamıyorsam Don Krieg arc'ta vazgeçmiş. Yani Don Krieg'in olduğu zamanlar seriyi 5 yıldan çok daha fazla yapmayı planlamış zaten.

Senin mantıkla seri Crocodile'da biterdi ama öyle değil.

Croco-Blueno olayı neyse Doffy-Cracker olayıda o dur gözümde.

Blueno'nun cp0 versiyonu vardır ayrıca, onunda rolü devam ediyor bence, Croco gibi eski cp9 üyelerininde rolü devam ediyor kanımca, Oda'nın göz bebekleri bunlar. Yinede yaptığın çıkarım yanlış diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık