Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Enel'in Seviyesi

Enel'in Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2.kaptanı

Kullanılan: 60 20.5%
  • Amiral

Kullanılan: 68 23.2%
  • Shichibukai

Kullanılan: 104 35.5%
  • Koramiral

Kullanılan: 22 7.5%
  • Bi'şey olmaz bundan

Kullanılan: 39 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    293
Bu mudur savunman?:hhh:
Logia olmasa da tek atardı. Belki Zoro şuan ki hali ile biraz eğlendirebilir Enel'i.

Enel en güçlü benim diye yatış modundaydı ki o hali bile 500milyon belki alırmış. Ayda hırs yapıp çalışsdıysa iş çok sakat. Ciddi bir çalışma sonucu amiralleri geçmiş olabilir 2 yıl sürecinde. Serinin en kibirli karakteri kıvrımı kırsa çok efsane adam.
Adam logia diyorum sen kalkıp bunu mu yazıyorsun ? gözün dönmüş hacı senin, bi konu aç Zoro'ya az biraz laf söyle olmaz böyle içinde kalmış bazı şeyler :bilmem:
Haki bilmeyen adam ve logia diyorum istiyorsan bi efsane daha yaz şuraya onu da okuyalım :byee:

Bu adam nasıl amiral oluyor ya??
Adamın meyve gücü için işinden çıkınca hiç bir şey yapamadı.
Bence amirallik sadece meyve işi değil.
O yüzden koramiral-amiral arası meyve ile.
Meyvesiz Koramiralden de aşşağı

Adam logia diyorum sen kalkıp bunu mu yazıyorsun ? gözün dönmüş hacı senin, bi konu aç Zoro'ya az biraz laf söyle olmaz böyle içinde kalmış bazı şeyler :bilmem:
Haki bilmeyen adam ve logia diyorum istiyorsan bi efsane daha yaz şuraya onu da okuyalım :byee:
Amaç Zoro'yu gömmek değil Luffy lastik olmasa o da teke gidecekti. Sıkıntı bura da senin Enel'den bir şey olmaz demen, yoksa Zoro ile derdim yok. Sadece sen böyle diyince bende fanı olduğun karakteri örnek gösterdim. Oda bile demiş bu adam 500m ödül alır diye sen bir şey olmazdı diyorsun.

Dediğim gibi bu adam en güçlüyüm diye hiç çalışmamış. Çalışırsa ortalığı darma duman eder.

Amaç Zoro'yu gömmek değil Luffy lastik olmasa o da teke gidecekti. Sıkıntı bura da senin Enel'den bir şey olmaz demen, yoksa Zoro ile derdim yok. Sadece sen böyle diyince bende fanı olduğun karakteri örnek gösterdim. Oda bile demiş bu adam 500m ödül alır diye sen bir şey olmazdı diyorsun.

Dediğim gibi bu adam en güçlüyüm diye hiç çalışmamış. Çalışırsa ortalığı darma duman eder.
Bırak la, yazdıkların ortada Zoro ile sıkıntısı yokmuşta şöyleymişte böyleymişte.... Bak attığım yorumu tekrar atıyorum buraya oku biraz anla ona göre yorumla.
Zoro'ya laf söyleme hissiyatın tuttuysa aç bi konu söyle.

Bundan bişey olmaza bastım oyu ama Lucci cp0 başı oluyorsa Enel'in KK olması gerekiyor :artiz:
Bak bakim burda söylemek istediğim güçsüzlüğü mü yoksa başka bişey mi ?

Bırak la, yazdıkların ortada Zoro ile sıkıntısı yokmuşta şöyleymişte böyleymişte.... Bak attığım yorumu tekrar atıyorum buraya oku biraz anla ona göre yorumla.
Zoro'ya laf söyleme hissiyatın tuttuysa aç bi konu söyle.

Bak bakim burda söylemek istediğim güçsüzlüğü mü yoksa başka bişey mi ?
Ben güçsüzlüğü sonucunu çıkardım. Ayrıca konuşurken biraz daha sakin ol. Sana yalan borcum mu var? Zoro'ya da güçsüz demedim. Aynı şekil de Luffy lastik olmasa o da tek yiyecekti. Anlaşılan ters tarafından kalkmışsın bugün. Ne düşünüyorsan düşün. Üslubunca tartışmayacaksan hiç alıntılama boşuna. Ben açıklamaya çalıştım sen gelmiş Zoro nefretin tuttuysa konu aç bilmem ne. Sakin olarak karşıt mesaj yazsana.

Jinbei-dof aralığında bir güçte bir schibukai olurdu bence. Tabi iki yıl önceki hali için söylüyorum bunu. İki yıl çalışmışsa amiral ayarı olmuş bile olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık