Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Enel'in Seviyesi

Enel'in Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2.kaptanı

Kullanılan: 60 20.5%
  • Amiral

Kullanılan: 68 23.2%
  • Shichibukai

Kullanılan: 104 35.5%
  • Koramiral

Kullanılan: 22 7.5%
  • Bi'şey olmaz bundan

Kullanılan: 39 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    293
Sykpiea'nın eski tanrısı, Ay'ın Hükümdarı olan Enel'in gücünün seviyesi sizce ne kadardır?
Öncelikle Enel'i daha detaylı tanımak yada özelliklerini unutmuş olan arkadaşları şöyle @Smoker 'ın konusuna alalım.

-Eğer Enel bir korsan olsaydı, ödülü 500.000.000 Belly olurdu.
Burada, kendi kendine gözlem hakisini öğrenebilen güçlü fiziksel özelliklere sahip olan stratejik bir adamdan bahsediyoruz. Çok ta zekidir bu arkadaş. Kibirinden dolayı gökyüzü adasının en güçlüsü olduğunu düşünüyor daha fazla güçlenmek için hiç çaba sarf etmiyordu ve olduğu yerde sayıyordu. Taki Luffy onu pert edene kadar. Ben Enel'in ayda boş duracağını sanmıyorum ve daha güçleneceğine inanıyorum. Tabi aydan geri dönerse. Diğer bir dezavantajı ise meyve gücünün düşürülmesi.

Işık, magma, buz, yer çekimi'nin amiral olduğu yerde yıldırımın amiral olmaması biraz saçma olurdu. Ace'in ateş logia'sına Shicibukai'lik teklif ettikleri yerde. Eneru amiral tahtına rahat oturur. (ona bakarsan Buggy'de shicibukai oldu demeyiniz)

Shichibukai'liği bir seviye olarak görmüyorum ama ankette uygun olan şık olduğu için onu işaretledim. Koramiralden güçlü, amiralden güçsüz olduğu benim gözümde kesin. Mavi denize inip korsanlık yapsaydı Shichibukai'lik teklif edilebilirdi.

Bu mudur savunman?:hhh:
Logia olmasa da tek atardı. Belki Zoro şuan ki hali ile biraz eğlendirebilir Enel'i.

Enel en güçlü benim diye yatış modundaydı ki o hali bile 500milyon belki alırmış. Ayda hırs yapıp çalışsdıysa iş çok sakat. Ciddi bir çalışma sonucu amiralleri geçmiş olabilir 2 yıl sürecinde. Serinin en kibirli karakteri kibrini kırsa çok efsane adam.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık