Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevmediğiniz Denizci

Sevmediğiniz

• Sakazuki

Kullanılan: 121 40.7%
  • Borsalino

Kullanılan: 36 12.1%
  • Kuzan

Kullanılan: 5 1.7%
  • Issho

Kullanılan: 15 5.1%
  • Sengoku

Kullanılan: 35 11.8%
  • Garp

Kullanılan: 38 12.8%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 47 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    297
Akainu'nun hayatını kurtardı : P

Meyvesini merak ediyordum da neredeyse hiçbir şeyini görmedik.
Asıl Garp'ın hayatını kurtardı. Ne güzel emeklilik gördü yaşlı Garp. :)
O yaştaki WB ve Z gibi yaşlılara ne olduğunu gördük.
Değil Garp, 75 yaşındaki ölmemiş Roger gelsin. En aktif yaşlarını yaşayan Akainu deler geçer.

Değil Garp, 75 yaşındaki ölmemiş Roger gelsin. En aktif yaşlarını yaşayan Akainu deler geçer.
O güç ve öfke ile Garp'a bir şey olmazdı ama tamam öyle olsun gayri ciddi bir yorumdu zaten " : P " : ))

Akainu'nun hayatını kurtardı : P

Meyvesini merak ediyordum da neredeyse hiçbir şeyini görmedik.
Bence bunların ötesinde vahim olan şey; Ohara'da yıkım çağrısı emri veren amiral olması ve MF sonrası 6.kat mahkumları ile ilgili duruma sessiz kalması. İki mırın kırınla olmuyor. Ya Akainu gibi ol ya da Fuji gibi. Arada olunca mevkinin de değeri kalmıyor vicdanın da. :(

Bu manga bölümünü kaçıncı paylaşımın sayamadım. Bir de Mihawk slashı var tabi. :D

Garp adam mıdır?

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Adamdır. :)
Adamın hasıdır.

Şunu çok gördüler adama. Gittiler korsan oldular, sonra dede beni kurtar. Korsan olunca bir gün dedenle karşı karşıya geleceğini bilmiyor musun? Hayır adam Luffy'i engellemedi bile, Ace'in ölümü de kendi kafasızlığından. Sonra Garp suçlu:(.

@çiköfte
Göre göre kabul edecek üyeler Akainu'nun gücünü. Senin için artık WB'yi daireler şeklinde deldiği sahnelerden kareler eklerim.:hhh:
Bu arada Ohara'da suç ne Sengoku'dadır ne de Akainu'da. Suç net bir şekilde Ohara Bilginleri'ndedir. Araştırmalarını ben de destekliyorum ama gizli gizli yaparız diye işe giriştiler sonra batırıp o kadar insanın ölümüne sebebiyet verdiler.

Bence bunların ötesinde vahim olan şey; Ohara'da yıkım çağrısı emri veren amiral olması ve MF sonrası 6.kat mahkumları ile ilgili duruma sessiz kalması. İki mırın kırınla olmuyor. Ya Akainu gibi ol ya da Fuji gibi. Arada olunca mevkinin de değeri kalmıyor vicdanın da. :(

Bu manga bölümünü kaçıncı paylaşımın sayamadım. Bir de Mihawk slashı var tabi. :D
Değiştiremeyeceğini düşündüğü şey için müdahale etmeyen adamı suçlamam ben.
Yıkım çağrısı da temelde tepeden gelmiştir. Sengoku değiştiremeyeceğini düşündüğü için doğru olduğuna inanmasa da söyleneni yapıyor.
Bu sebeple Yıkım Çağrısı da talimatla yapılmıştır gösterilmese bile o eksende düşünmek gerek bence.

Aokili, Smoker, Fujitora bunlar birbirlerine yakın. Sengoku ise ne onlar gibi ne Akainu gibi. Övgüyü hak etmiyor belki ama bir Akainu da değil.

Zar atması ve ona göre adil veya adil olmayan kararlar vermesi biraz andırıyor one piece wiki de var bakabilirsin
Türkçe de öyle. Ama onepiece.wikia'da Absolute Justice karşı muhalefet diye geçiyor. Mutlak adalet karşı yani.

Hiç birine uymuyor bence. Kumarcı'nın adaleti işte : P

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık