Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevmediğiniz Denizci

Sevmediğiniz

• Sakazuki

Kullanılan: 121 40.7%
  • Borsalino

Kullanılan: 36 12.1%
  • Kuzan

Kullanılan: 5 1.7%
  • Issho

Kullanılan: 15 5.1%
  • Sengoku

Kullanılan: 35 11.8%
  • Garp

Kullanılan: 38 12.8%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 47 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    297
Kuzan ın sakinliği, umursamazlığı güzel:) Kuzan denizci olmaktan daha büyük bir amaca hizmet için ayrıldı bence .

Görmek dediğin nedir ki gülüm ben senin için diğer insanları görmemeyi göze almışım:gamyon::oleyo:
Haha.

Evet. Smoker'e özellikle belirtiyor ben değişmedim falan diye. Dediğin gibi güzel ve derin mesajlarla çıkacaktın karşımıza.

Garp'in Coby kadar bile değeri yoktur. En vasıfsız denizci budur heralde, laf ve söylenti var icraat yok adamda. :(

Benim için net Sengoku. Adamın koskoca Marineford Savaşı boyunca tek yaptığı şey "Shirohige" demekti.

Haha.

Evet. Smoker'e özellikle belirtiyor ben değişmedim falan diye. Dediğin gibi güzel ve derin mesajlarla çıkacaktın karşımıza.
Zaten en sonda büyük bir savaş olacaksa Luffy lerin tarafında denizci kimlikli birkaç kişinin olması lazım. İnsanların desteğini almak için. Mangaka şunu dedirttirir: “ Bak Şunlar eski denizci. Bunlar da hükümetin yanlış yaptığını düşünüyor. Vs.. tarzında.
O yüzden Fuji v Kuzan müttefik olabilir

Zaten en sonda büyük bir savaş olacaksa Luffy lerin tarafında denizci kimlikli birkaç kişinin olması lazım. İnsanların desteğini almak için. Mangaka şunu dedirttirir: “ Bak Şunlar eski denizci. Bunlar da hükümetin yanlış yaptığını düşünüyor. Vs.. tarzında.
O yüzden Fuji v Kuzan müttefik olabilir
Kuzan ayrıldı Fuji, Smoker, Tashigi ve hatta Coby-Helmeppo falan da olabilir. Devrimci olmasalar da ya da ayrılmasalar bile sonlarda veya savaş esnasında kırılma anlarında anlık taraf değişikliği sergileyebilirler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık