Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Tasarlanmış Karakterler

şimdi okudugum her seride bir kac tane cok saglam karakter var.

one piece ; edward 'shirohige' newgate , monkey d. dragon , roronoa zoro , monkey d. luffy

naruto ; jiraiya-sama , uchiha itachi , deidara , hashirama senju

bleach ; aizen sousuke , zaraki kenpachi , kurasaki ichigo , urahara kisuke

ruronoi kenshin ; himura kenshin , hajime saito , hiko seijuro

noblesse ; cadis etrama di raizel , frankenstein

breaker ; goomoonryong

slam dunk ; sakarugi hanamichi

fairy tail ; erza scarlet , gajeel

toriko ; zebra

beelzebub ; furuichi-sama, beel

dragon ball - z ; vegeta , muten roshi-sama, ss3 goku

claymore ; theresa

berserk ; guts , griffith.

fate zero ; gilgamesh , iskender , arthura pendragon

illa içlerinden 3 tane sec derseniz ;

zaraki , vegata ve zoroyu secerim :cool:

Açıkçası Eiichiro Oda'nın karakter tasarımlarını o kadar büyütmene çok şaşırdım. Keza şimdi çizdiği karakterin aynısını 30- 40 yıl önceye uyarlamak da marifet değildir, açık bir şekilde kolaya kaçmaktır. Eminim ki bu sitede karakterlerin çocuklukları diye konu açsak, üyelerimizin çizeceği tasarımlar çok daha orjinal olurdu, en azından kimse 10 yaşındaki WB'nin eline şimdiki bisentosunun küçük modelini vermezdi. Orjinal manga karakteri görmek istiyorsanız, baştan sona tüm karakterleri ile Toriko'ya bakmanızı öneririm. Keza 2 bölümde gözüküp ölecek karakterlerin bile detaylı tasviri yapılmış.
sende çok kötüledin ya :D sadece beyazsakal yüzünden tüm karakter tasarımlarını hiçe saymış gibi konuştun. bana kalırsa süpernovaların çocuklukları gayet başarılı

Açıkçası Eiichiro Oda'nın karakter tasarımlarını o kadar büyütmene çok şaşırdım. Keza şimdi çizdiği karakterin aynısını 30- 40 yıl önceye uyarlamak da marifet değildir, açık bir şekilde kolaya kaçmaktır. Eminim ki bu sitede karakterlerin çocuklukları diye konu açsak, üyelerimizin çizeceği tasarımlar çok daha orjinal olurdu, en azından kimse 10 yaşındaki WB'nin eline şimdiki bisentosunun küçük modelini vermezdi. Orjinal manga karakteri görmek istiyorsanız, baştan sona tüm karakterleri ile Toriko'ya bakmanızı öneririm. Keza 2 bölümde gözüküp ölecek karakterlerin bile detaylı tasviri yapılmış.
Usta biraz konuyla alakasız olacak ama bir değil iki değil 25-30 olmuştur yani senin bu hemen hemen her konuda Toriko Op kıyası yapıp Toriko'yu öne çıkarma çaban hani böyle bir Toriko reklamı yapma çabasımı insanlara illa beğendirme çabasımı bilmiyorum çok gözüme battı. Toriko'da karakter tasarımı sana göre güzeldir bana göre berbattır usta bu tamamen kişisel görüş. One Piece içinde öyle.

yeni karakterler tanıdık yenilemek lazım listeyi.

Bütün Gintama karakterleri.(Kyuubei hariç.)
Dragon
Hawkins
Uchiha İtachi
Uchiha Madara
Takamura Mamoru
Shanks
Starjun
Midora
Zebra
İshiyama serserileri
Shirohige
Hashirama
Tobirama
Hirako Shinji
İchimaru Gin

Epey bir yeniledim.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık