Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Tasarlanmış Karakterler

Beelzebub: Atarlıdır, bitirimdir, gidiyoruz dediğinde nereye diye sormaz senden önce hazırdı zaten. Çevresinde her daim güzel kızlar vardır. Yiğidin malı meydandadır der, sonuna kadar da savunur. Dayak yerken göremezsiniz, öylede bir delikanlıdır. Abisine de eyvallahı yoktur, kafasını bozarsa onuda ağlatır..:D

Hanamichi: Anlatmaya gerek yok, izlemeyenlerin ayıbıdır..:D

Animeler arasında beni en çok sevdiren karakter ;

"L Lawliet (エル・ローライト Eru Rōraito) , Nam-ı değer "L" . İnanılmaz ustaca tasarlanmış bir karakter . Düşünce yapısı , özellikle ona has "oturuş şekli" , gülmesi , seslendirilmesi , ölmeden önceki o bölümde hafi çocukluğuna inip nasıl biri olduğunu merak edişimiz , kendisini dış dünyadan dışlamasına rağmen erkeksi hormonları az da olsa olan , vs vs ...... O kadar çok ki özellikleri . İsmi bir ayrı karizma . Kendisi ayrı .

Efsane replik ;

-Watashi wa Eludes..

Animeler arasında beni en çok sevdiren karakter ;

"Eludes" , Nam-ı değer "L" . İnanılmaz ustaca tasarlanmış bir karakter . Düşünce yapısı , özellikle ona has "oturuş şekli" , gülmesi , seslendirilmesi , ölmeden önceki o bölümde hafi çocukluğuna inip nasıl biri olduğunu merak edişimiz , kendisini dış dünyadan dışlamasına rağmen erkeksi hormonları az da olsa olan , vs vs ...... O kadar çok ki özellikleri . İsmi bir ayrı karizma . Kendisi ayrı .

Efsane replik ;

-Watashi wa Eludes..

Eludes değil o L-desu bizde Ben L'im gibi :/

Yanlış mı hatırlıyorum diye baktım da gayet benim dediğim gibi işte. O sahne hariç hep "EL" diyorlar;
[YOUTUBE]B7Jq9SNZMtw[/YOUTUBE]
aynen öyle . aslında türkçeye tam adı çevrildiğinde "eru" oluyor . L'nin okunuş biçimi . Dediğiniz gibi desu kelimise -im -ım ek tarzı .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık