Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi Mentor

En İyi Mentor/ Usta Kim?

• Kullanılan toplam oy
    181
Reyli ve Garp arasında kaldım ama tercihim Reyli. Garp'ın öğrencileri öğrenmeye hazır ve bu konuda ekstra çaba sarf etmene gerek kalmıyor. Luffy ise dikkat dağınıklığı ve hiperaktivitesi olan bir öğrenci. İstekli olmasına rağmen onu eğitmek daha zor bence. :D

Konuda da aynen bunlar yazıyor zaten. :(
Diğer hocalar birebir öğrencisine eğitim veriyordu sanji'de olay farklı diye öyle yazdım. Konuda ise hangi hoca öğrencisini değiştirip en çok yol kat ettirdi diyor:/ yani benim vurgulamak istediğim ivankov'un işlevi farklı oluşu çerlo san:rolleyes:
Sanji kısmı biraz buğlu evet ama sonuçta bir eğitim süresinden geçtiğini varsayalım. Sonuç olarak seride ki en büyük açık Sanjinin ne öğrendiğini bizim bilmememiz ya da gösterilmemesi .s
Sende haklısın sanji'nin adada yaptıkları şu an pek açık değil.

Diğer hocalar birebir öğrencisine eğitim veriyordu sanji'de olay farklı diye öyle yazdım. Konuda ise hangi hoca öğrencisini değiştirip en çok yol kat ettirdi diyor:/ yani benim vurgulamak istediğim ivankov'un işlevi farklı oluşu çerlo san:rolleyes:

Sende haklısın sanji'nin adada yaptıkları şu an pek açık değil.
Biz Sanji takımı maalesef eğitim ve öğretim sürecinde bile bir şeylere kesin gözüyle bakamıyoruz, sonuç olarak orada 2 yıl geçirdiğine göre muhakkak bir şeyler olmuştur. Sadece bir yarışma ya da gemi muhabbetine dönmemiştir o 2 yıl. :D

Garp.

Hikaye başladığında kaptan rütbesindeki adamlar haki kullanmayı bilmiyorlardı. Bir de şimdi Garp'ın eğittiği adamlara bakıyoruz ikisi de belli bir seviye haki kullanıcısı. Adam sadece eğitmekle kalmıyor denizcilere resmen seviye atlatıyor.

Yiğidi öldür hakkını yeme. Bunun cevabı direkt Garp'tır. Denizci askerlerinden tek yiyecek adamları bile çok üstlere çıkardı. Çıkarmaya da devam ediyor.

Ace-Luffy ve Sabo üzerinde de emeği az değil.

Iva da öyle veya böyle, yol kat ettirdi zaten. Ben de senin "doğrudan başında durup eğitmedi" demene karşı söylemiştim zaten. Konuda da Sanji'yi hayatta kalmaya ve ödül için mücadeleye zorlayarak eğitti yazıyor Historia-san :utaniyorum:

Bu arada önceki sayfada da bahsedilmiş, Zeff niye yok? Bu nasıl mentor konusu, en önemli mentorlardan biri unutulmuş. :(
@Jiso

Iva da öyle veya böyle, yol kat ettirdi zaten. Ben de senin "doğrudan başında durup eğitmedi" demene karşı söylemiştim zaten. Konuda da Sanji'yi hayatta kalmaya ve ödül için mücadeleye zorlayarak eğitti yazıyor Historia-san :utaniyorum:

Bu arada önceki sayfada da bahsedilmiş, Zeff niye yok? Bu nasıl mentor konusu, en önemli mentorlardan biri unutulmuş. :(
@Jiso
Zeff i eklersem o zaman Zoro nun Dojoda ki hocasını da ekleyeyim.. Herkesin serinin başında birilerinden bir şey öğrendiği biliniyor zaten Sanji konusunda o zaman Vinsmokelere kadar gider yani .. En son eğiteni almak daha mantıklı değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık