Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çift

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    199
Etkilenme konusuna Oda diğerlerine ayak uydurdu diye cevap vermişti.Nami Sanji'yi de öyle görse kızarmaz mı bilemiyorum valla kesin kanıt değil gibi.Eee böyle diyorsun madem seride açık açık çizilen Sanji - Nami ve gelinlik sahnelerine ne diyorsun ? Onlar böyle belirsiz şeyler de değil.
Seri sonlanınca göreceğiz diyorum ne diyeyim :) Sanji yediği tokatla kalsın anca.

Üye silindi 1004

Sanji? Pudding nerede? Teknik olarak Pudding, Sanji'nin hanımı değil mi?

Sanji? Pudding nerede? Teknik olarak Pudding, Sanji'nin hanımı değil mi?
3-4 tane Sanji seçeneği olması haksızlık olur diye düşündüm.Sanji-Pudding,Sanji - Violet hepsine sulanıyor bizimki gerçek olanı seçmeye çalıştım.Pudding sol karede kıskanırken sağ tarafta mangaka bize gerçek olanı göstermişti diye düşünüyorum gerisine gerek var mı ?

Üye silindi 1004

Dizidekiler nasıl evlenmiş sayılmıyorsa ordakiler de evlenmemiş sayılır. Sonuçta hepsi tiyatro.
Ben onu bunu bilmem arkadaş. Pudding baya Sanji'nin hanımı oluyor. Sanji bile aksini söylemedi ya da Pudding. Net bir şekilde hanımcıydı Sanji.

3-4 tane Sanji seçeneği olması haksızlık olur diye düşündüm.Sanji-Pudding,Sanji - Violet hepsine sulanıyor bizimki gerçek olanı seçmeye çalıştım.Pudding sol karede kıskanırken sağ tarafta mangaka bize gerçek olanı göstermişti diye düşünüyorum gerisine gerek var mı ?
Bence Nami-Sanji olaya Sanji'nin bakış açısıyla bakmak. Sanji'nin sonu net Pudding.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık