Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çift

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    199
Nami, Sanji için biraz ''fazla'' artık. Hele iki yıllık aradan sonra Sanji Nami'nin güzelliği altında ezilir bence, yaptığı davranışlardan ötürü falan. Zaten Luffy de az çakal değil. Şapkama sahip çık ayağına alttan alta mesaj veriyor, Nami benim diye. :D
Aman şimdi yapma böyle.Uyuyan dev @Master of Puppets'ı uyandıracaksın bu konuda. :/ Uyanacağı kesinse artık ben dürteyim madem. :D

Zoro ile Sanji. Hem karakterlerin hem de fan gruplarının arasında, tatlı-sert çok hoş bir ilişki var. :utaniyorum:

Aman şimdi yapma böyle.Uyuyan dev @Master of Puppets'ı uyandıracaksın bu konuda. :/ Uyanacağı kesinse artık ben dürteyim madem. :D
Valla Nami'ye bazen kızıyorum da Luffy'ye yakışıyor ya. Kızımız güzel, oğlumuz karizmatik ve güler yüzlü. Aynı Nami gibi.

Edit: Bir ara Zoro-Robin yakıştırması yapanlar vardı. Robin geyşa olma yoluna girince vazgeçtiler herhalde :D

Luffy - Nami yok ama Sanji - Nami var. Gidin bi çay koyun adamı huzursuz etmeyin.
Luffy Nami cevabım o yüzden oy kullanmıyorum.
Hahaha kızacağını tahmin ettim ama konu sizin ideal çiftiniz,olmasını umduğunuz konusu değil.Seride sürekli çift olarak çizilen birbiriyle yakınlaşan isimler.Sanji sürekli Nami'nin etrafında pervane mesela.Luffy ile olan şapka sahneleri vs nakama vurgusuna yönelikti ki baya da geçmişte kaldı.Birbirine yakıştırma amaçlı sürekli tekrar eden birşey olsa koyardım bu konuya.Sanji ve Nami için var.Thriller bark arcta vardı son arcta tekrar etti bu durum.Sürekli Nami peşinde koşması da cabası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık