Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çift

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    199

Üye silindi 1004

Tashigi, Zoro'dan çok Smoker'la çift gibi. Acı ama gerçek. Roronoa Zoro'nun Luffy'den başka değer verdiği bir şey olamaz. Luffy-Zoro olarak düzeltilmesini. Tashigi Smoker eklenmesini rica ediyorum. Smoker-Hina da olabilir bu arada onların arasında bir yaşanmışlık ve cinsel gerilim var gibiydi.

Nami-Luffy Kraker, Kocana Ordusu
Nami-Luffy Enel
Nami-Luffy Buggy
Nami-Luffy efsane Water 7 Sahnesi
Nami-Luffy Şapka...
Daha gider bu liste. En son aklıma gelen tayfayı geminin içindeki camları kırması için azarlaması. Nami-Luffy ikilisinden daha iyi bir ikili yok bu seride, Roger-Rayleigh dahil.
En iyi çift derken bu şekilde açmadım konuyu.Dikkat ettiyseniz yarısı karı-koca bir yarısı da ileride olma ihtimali yüksek kişiler.Luffy ve Nami birarada saydıkların gibi iyi işler çıkarıyor evet ama arada cinsel bir yakınlaşma söz konusu değil.Luffy'de cinsellik zaten yok ama Nami de böyle bir yaklaşım sergilemiyor.Hancock sergiliyordu mesela.

En iyi çift derken bu şekilde açmadım konuyu.Dikkat ettiyseniz yarısı karı-koca bir yarısı da ileride olma ihtimali yüksek kişiler.Luffy ve Nami birarada saydıkların gibi iyi işler çıkarıyor evet ama arada cinsel bir yakınlaşma söz konusu değil.Luffy'de cinsellik zaten yok ama Nami de böyle bir yaklaşım sergilemiyor.Hancock sergiliyordu mesela.
Luffy'nin tek etkilendiği kadın Nami. Reiju Luffy'den zehri çekerken şok içinde kıpkırmızı olan Nami. Nami başka birine öyle tepki verir mi?Bizim Nami...

Millet yine sevdiği karakteri ve sevdiği kadının kombinasyonunu yapmaya çalışmış.
Zoro-nami diyen bile oldu :(
Bu ankette serideki ilişkiyi soruyor en iyi kombinasyonu değil.

Luffy'nin tek etkilendiği kadın Nami. Reiju Luffy'den zehri çekerken şok içinde kıpkırmızı olan Nami. Nami başka birine öyle tepki verir mi?Bizim Nami...
Etkilenme konusuna Oda diğerlerine ayak uydurdu diye cevap vermişti.Nami Sanji'yi de öyle görse kızarmaz mı bilemiyorum valla kesin kanıt değil gibi.Eee böyle diyorsun madem seride açık açık çizilen Sanji - Nami ve gelinlik sahnelerine ne diyorsun ? Onlar böyle belirsiz şeyler de değil.

Ne alakası var Allah aşkına, yolun ortasın o tarz içine çekmeli öpüşme görse gene kızarır sonuçta Nami bu konularda tecrübeli değil değil mi ?

Nami ve Luffy arasında konuda belirtilen türden bir ilişki yok. Thriller ve Top kek adalarında Sanji ve Nami arasında var gibi ama tabi tam emin değilim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık