Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi 10E Seviye Kurallı

En iyi 10E Seviye Kurallıyı işaretleyin...

• Kullanılan toplam oy
    61
Baam'a yakın giden bir grubumuz var tayfa içinde. Aguero, Ran, Rak, Laure, Hatsu, Anak vs. Bu karakterler tabii ki seviye olarak Baam'ın altında olacaklar ancak Baam'ın yanında sırıtmıyor hiçbiri. 2. sezonun başındaki yeni takımda olan görüntü bundan sonra asla olmayacak misal. Androssi'yi zaten saymıyorum hiç. Kulenin tepesine kadar Baam'la eşit ve zaman zaman Baam'dan daha güçlü olacağını düşünüyorum.

Bu karakterlerin dışında bir de hep yükseldiklerinde hikaye olan katlarda o seviyenin karakterleri katılıyor tayfaya. Sachi, Boro vs. Elaine de katılır garanti. Böyle güçlüler katıldıkça kadrolar sürekli değişiyor, sürekli bir sirkülasyon var.
Baam'ın farkı açabilme imkanı yok yani. Yükseldikçe o seviyenin kişileriyle karşılaşıyoruz ve takıma katılıyorlar. Bunlar katıldıkça diğerlerini de yukarı çekiyolar.
Yani serinin konsepti zaten bu uçurumun olmasını engelliyor.

Cassano baya az oy almış. Hatsu dan bile az almış ki Hatsu yu iki kere yenmiş. (Hatsu favori karakterlerimdendir )

Orada rakipler cok ezik olduğu icin rehavete kapıldı : )
Çöpe, adam muamelesi yapmak zorunda kalırsan bu seferde sana aynı muamele gelir
güçlü demek asarım keserim dağları yıkarım demek değildir, karşında ezmen gerek varsa ezersin yoksa aha böyle olursun.

Şimdi natsu ölsen o duruma düşmez, gerektiğinde Koona ne oluyok lan bebe diyebilecek kapiye sahip ve de aklı selim bir adam varken üstüne daha dün prensese ayak uydurabilen bir Natsu varken, oyların ona gitmesi çok doğal.
İnsanlar geçmişten çok bu güne odaklanır.

Çöpe, adam muamelesi yapmak zorunda kalırsan bu seferde sana aynı muamele gelir
güçlü demek asarım keserim dağları yıkarım demek değildir, karşında ezmen gerek varsa ezersin yoksa aha böyle olursun.

Şimdi natsu ölsen o duruma düşmez, gerektiğinde Koona ne oluyok lan bebe diyebilecek kapiye sahip ve de aklı selim bir adam varken üstüne daha dün prensese ayak uydurabilen bir Natsu varken, oyların ona gitmesi çok doğal.
İnsanlar geçmişten çok bu güne odaklanır.
Ben en çok Novick'e üzülüyorum ilk 10da yer aldığı kesin olarak söylendi ama şu an en az oy onda :D
Bir de Laure vs Novick'i çok merak ediyorum. 2 tane yan aile üyesi, ikisi de kendi alanlarında uzman falan.

Cassano`nun Hatsuyu iki kere yenmesi biraz Daz Bones-Zoro dövüşünü andırıyor.
Cassano`nun kendiside dedi ben en kötü karşılaşabileceğin düşmanınım diye.
Ama özellikle Hatsu aydınlama yaşadı boruyu bile kılıç gibi kullandı o an en kötü Cassano ile denk hale geldi diye düşünüyorum.

..............

Novick ilk 10 da şu şekilde vardır.

Varagarv
Androssi
Anak
Ran
Chang
Cassano
Hatsu
Koon
Novick
Rak

Laure dövüşmediğinden gücü bilinmiyordur keza Baam,Reflejo,Horyang gibi karakterlerde piyasada yok.

Biz bu dördünü hatta Beta ile beşini daha ekliyoruz.
Bir kişi eklense ilk gidecek kişi Novick bana kalırsa

Son düzenleme:
Ben en çok Novick'e üzülüyorum ilk 10da yer aldığı kesin olarak söylendi ama şu an en az oy onda :D
Bir de Laure vs Novick'i çok merak ediyorum. 2 tane yan aile üyesi, ikisi de kendi alanlarında uzman falan.
Novick, Anaktan tepmiği yiyince uçtu ya onun işi bitti :D
Rak bomba karakterde olsa ona oy atılmamalı bence şu isimler içinde, yalan değil biraz fanlık var hepimizde bende mesele natsuya oy attım Cassona varken :S (ama harbi natsu şu bi kaç bölümde baya atak yaparken cassona geri gitti bu da bir gerçek)

Laure ise çizer tarafından bir kaç kez üstü çizildi özel olduğunun. Herkes 2. katta shinsoo engelini duyunca ehh dedi ama bu reis gitti geçti ve uyudu.
Sonra adamın özel olduğunu göstermek için Yurinin grubu ile yine devreye soktu adam yine uyuyor :ehe:
Özel sadece zamanı var patlaması için bence

Son düzenleme:
Baam'a yakın giden bir grubumuz var tayfa içinde. Aguero, Ran, Rak, Laure, Hatsu, Anak vs. Bu karakterler tabii ki seviye olarak Baam'ın altında olacaklar ancak Baam'ın yanında sırıtmıyor hiçbiri. 2. sezonun başındaki yeni takımda olan görüntü bundan sonra asla olmayacak misal. Androssi'yi zaten saymıyorum hiç. Kulenin tepesine kadar Baam'la eşit ve zaman zaman Baam'dan daha güçlü olacağını düşünüyorum.

Bu karakterlerin dışında bir de hep yükseldiklerinde hikaye olan katlarda o seviyenin karakterleri katılıyor tayfaya. Sachi, Boro vs. Elaine de katılır garanti. Böyle güçlüler katıldıkça kadrolar sürekli değişiyor, sürekli bir sirkülasyon var.
Baam'ın farkı açabilme imkanı yok yani. Yükseldikçe o seviyenin kişileriyle karşılaşıyoruz ve takıma katılıyorlar. Bunlar katıldıkça diğerlerini de yukarı çekiyolar.
Yani serinin konsepti zaten bu uçurumun olmasını engelliyor.
Hacı mümkün değil bence Androssi'nin Baam'dan güçlü ya da eşit olması. Bir süre sonra bir Kuralsız olarak farkı olmaya başlayacak. Hani dediğin gibi gidecek ama bir kopma noktası olacaktır diye düşünüyorum.

Bütün Kuralsızlar rakipsiz oluyor. İlk 4 sırada bile Kuralsızlar var. 3.Sıradaki Kuralsız Zahard ile 5.sıradaki En güçlü aile lideri 10 kez dövüşmüş ve Zahard onunda da yenmiş. Böyle bir farkı oluyor demek ki Kuralsızların.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık