Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü Espada Kimdir?

En Güçlü Espada Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    132
Buraya koyayım.
1- Ulqiorra
2-Starrk
...

@Amiral Sakazuki
Starrk için Vasta Lorde olamaya en yakın aday demişsin de 1-2-3-4 numaralı Espadalar zaten Vasto Lorde'dan evrimleştiler.

Menoslar ruh yiyerek Adjuchas olur; onlar da ruhlar yiyerek Vasto Lorde olur.
Vasto Lorde bu seride en çok karıştırılan şeylerden biridir. VL saf hollowlar arasındanki en yüksek mertebe ve insanımsı bir hal alıyorlar. Fakat Espadalar>Arrancar>VL.
Nedeni şu, Harribel'ın geçmişi anlatılırken kendisi henüz Aizen ile tanışmadığı halde insana benzer yani VL'dir. VL iken yendiği bir Adjuchas, Aizen'in hogyokusundan güç alıp VL Harribel ile tekrar savaşıyor ve yeniyor. Hatta Arrancar, VL Harribel'ı öldürecekken Aizen kurtarıyor.

Yani güç sıralaması şöyle
Hollow
Menos
Adjuchas
Vasto Lorde
Arrancar
Espada
Ulqiorra(sonuçta adam farklı bir seviyeye ulaşmayı başaran tek Espada)

Benim bildiğim seride VL olan bir hollow yok.Bir Hollow insana ne kadar benziyorsa o kadar yuksek seviyede.VL oldugu düşünülen tek Hollow Ichigonun dönüşümü

Abi cahilliğimi maruz görün ben Espadalarin VL'den evrildiğini burada öğrendim. Hatta seride tek görülen VL'nin Ulqi'nin Ichigo'yu öldürdükten sonra Ichigo'nun büründüğü yaratık zannediyordum. O zaman bu yaratık ne oluyor ve güç bakımından ne seviye de?

Hitsugaya bunu anlatıyor.Bazı Hollowlar şanslıdır ve farklidir.Başka Hollowlari yiyerek gücüne güç katarlar.

Ilk seviye normal Hollow,sonrasi Menos Grande,daha sonra Adjuchas olurlar.Adjuchas Hollowlar güçlüdür ve konuşabilirler.

Ancak aşırı nadiren,eğer 1000den fazla Hollow yersen(tabi kesinligi yok) Vasto Lordeye dönüşürsün ve bu Hollowlar kaptanlardan daha güçlü.

Ichigonun Hollow dönüşümüne VL dense de bazilari bunu kabul etmiyor yani hala tartışmalı

Müthiş anket.
Cero Yami yok ama Emo Ulqi ilk sıradan aday :(
Tres Haribel yok ama Emo Ulqi ilk sıradan aday :(
Tres Nel yok ama Emo Ulqi ilk sıradan aday :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık