Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
BM kendi ülkesini yok ediyordu çünkü çocukları ona saldırmıyordu. Aynı akaya marco, jozu, vista, ace beraber dalsın bakalım aka ne yapıyor? Gerçi ace nötür eleman ona karşı.
Kadına bir şey işlemiyor. Saldırıp zapt edemeyeceklerini bildikleri için krizi çözmekle uğraşıyorlardı. Hem Ana'ya el mi kalkar.
Marco ve Vista aniden saldırdığında ''ahh'' falan demişti Saka. Ki o savaşta Wb ile dövüşüp baya hırpalanmış haliydi Saka'nın.
Ya amiralleri çok aşağı seviyede görüyorsun yada Bm yüzünden Yonkou'lara hakkını veremiyorsun. Yada ikisi birden. Bilemedim.

Kadına bir şey işlemiyor. Saldırıp zapt edemeyeceklerini bildikleri için krizi çözmekle uğraşıyorlardı. Hem Ana'ya el mi kalkar.
Marco ve Vista aniden saldırdığında ''ahh'' falan demişti Saka. Ki o savaşta Wb ile dövüşüp baya hırpalanmış haliydi Saka'nın.
Ya amiralleri çok aşağı seviyede görüyorsun yada Bm yüzünden Yonkou'lara hakkını veremiyorsun. Yada ikisi birden. Bilemedim.
İşler anam işlen. Senin mantığına göre kaidonun vuruşu da işlemez. İşlemiyorsa bm en güçlü olmalıydı ama en güçlü kişi kaido. Hırpalanmış veya değil fark etmez. Marco, ace, jozu ve vista herhangi bir yonkouyu evire çevire döver.

İşler anam işlen. Senin mantığına göre kaidonun vuruşu da işlemez. İşlemiyorsa bm en güçlü olmalıydı ama en güçlü kişi kaido. Hırpalanmış veya değil fark etmez. Marco, ace, jozu ve vista herhangi bir yonkouyu evire çevire döver.
Güzel kardeşim Kaido'nun dps'i ile Bm'nin defansı ne alaka? Neden oraya gittin.
Yonkoular o 4'lüyle beraber poker falan oynar.

Sanki katakuri en güçlüleri çıkacakmış gibi geliyor bana. Açıkçası sağ kollardan daha yüksek seviye beklerdim ve diğerlerinin daha güçlü çıkmasını isterim. Ama başka bi sağ kolun kata kadar şişirileceğini sanmıyorum. Adama tapıyorlardı resmen. Luffy çok erken sağ kol indirdi.

Bir de luffy bu adamı yenince hikaye gereği tüm sağ kolları geçmiş olmalı bence. En güçlüleriyse daha iyi olur. Luffy’nin sadece yonkouları geçmesi gerekir artık. Hala luffy’den güçlü olan sağ kol yoktur.
Gerçi bana kalsa luffy hala sağ kol etmez de mangada öyle görülmüyor muhtemelen. Beşinci imparator ilan ettiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık