Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Ben Beckman olacaktır diye bekliyorum Shiliew onu geçene kadar. Ben Beckman'da Ray gibi kaptanıyla ortaklık havası var. Seri sonu ise Shiliew olur. Adam zaten canavardı. Elmas ya da başka bir güçlü meyve ile çok tehlikeli olur. Amiral meyvesi gücünde bir meyve yese amiral olacak hava var adamda.

Ben Beckman olacaktır diye bekliyorum Shiliew onu geçene kadar. Ben Beckman'da Ray gibi kaptanıyla ortaklık havası var. Seri sonu ise Shiliew olur. Adam zaten canavardı. Elmas ya da başka bir güçlü meyve ile çok tehlikeli olur. Amiral meyvesi gücünde bir meyve yese amiral olacak hava var adamda.
Seri sonu Zoro olur. Sen nasıl fansın.:D

Seri sonu derken işte son savaşa girerken. Son savaşta da bizimkiler rakiplerinden güçsüz olacaklar. Kendilerini aşarak ya da arkadaşlığın gücüyle yenerler ancak :) Ama evet teknik olarak seri sonu Zoro olacaktır. Ben sağlam bir fan değilim ya :( @Eustass Captain Kidd 'den ders almam lazım.
Bu hikayenin son dövüşlerde öyle olacağını düşünmüyorum. Tamamen denk boyutlarda savaş geçebilir. Yani herkes zaten neredeyse o sıra gelişiminin zirvesinde olacağı için öyle olmaz gibi.

Bu arada ben Teach'in suanda bile hala gelişim aşamasında olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde adamları dolayısıyla Shiryu' da hala gelisiyordur. O yüzden şu an ki en zayıf sağ kol olabileceğini düşünüyorum. Şu an için ihtimal olarak Shiryu dışındaki tüm sağ kolların en güçlü olma ihtimali var. Katakuri ise şu an için en ağır basan bana göre.

Portakalı soymadan içini bilemem yeğen mottosu ile yaklaşıyorum bu konuya.

Serinin sonradan gelecek olan daha güçlüdür dinamiğine göre ya Beckman'dır yada Karasakal tayfasının geleceği noktayı düşünürsek Shillew'dir.

Şimdi değildir ama serinin sonuna doğru en güçlüsü Shiliew olucaktır.Şu anda kimdir bilmiyorum ama Kata'nın olmadığı kesin bana göre.

Fandaşım reyizi öv diye çağırdık iki kılıç koklamadan gidecek misin? O değil de emojideki şapka da tam Kata'nın ağzına kapatılan şapka :)
Bu hikayenin son dövüşlerde öyle olacağını düşünmüyorum. Tamamen denk boyutlarda savaş geçebilir. Yani herkes zaten neredeyse o sıra gelişiminin zirvesinde olacağı için öyle olmaz gibi.

Bu arada ben Teach'in suanda bile hala gelişim aşamasında olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde adamları dolayısıyla Shiryu' da hala gelisiyordur. O yüzden şu an ki en zayıf sağ kol olabileceğini düşünüyorum. Şu an için ihtimal olarak Shiryu dışındaki tüm sağ kolların en güçlü olma ihtimali var. Katakuri ise şu an için en ağır basan bana göre.
Yani Shiryu için katılıyorum. Meyveyi yemediyse zaten en güçlü olamaz. Yediyse de ya meyveye alışıyordur ya da haki eksiği vardır. Karasakal tayfasını en güçlü olarak görmemiz için Oda bir ara onları ciddi bir aksiyona sokup gösterecektir bunu bize. O zamana kadar gelişmeye devam ettiklerini düşünebiliriz.

Son savaş içinse maalesef şonen klasiği bekliyorum. Hem iyice zorlanacaklar ki aldıkları zafer daha büyük olsun.

Kata için ise ortalama bir sağ koldur diye düşünüyorum. Benim düşüncem Beckman>King=Kata>Marco>Shiryu şeklinde. Ama iyice sallamasyon bu. Elimizde henüz az veri var. Marco yeniden görününce daha güçlü görünebilir. King daha azman çıkabilir. Beckman fos çıkabilir. Bekleyip göreceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık